*** rlb ***

:: Aktualności

:: Przepisy gry

:: Regulamin

:: Formularz zgłoszenia

:: Oświadczenie

:: Moje Konto

:: Liga Typerów

:: Kary

:: Informacje o RLB / Kontakt

:: Administracja


Zarejestruj się...
Zapomniałem hasła...

:: Tapety

:: Filmiki

:: Pliki

 ..::: Niespodzianka na starcie
Dodano: 2019-05-08 08:45:29
Avatarek

Ledwo ruszyła runda rewanżowa a zanotowaliśmy już sporą niespodziankę. Niepokonane dotąd katowickie Wodociągi doznały pierwszej porażki. Po paśmie siedmiu zwycięstw z rzędu, zimny prysznic liderowi Ekstraklasy zafundował Tonsmeier Południe. Decydująca dla losów spotkania była pierwsza połowa kiedy to Lesik i spółka zaaplikowali faworytom pięć bramek. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem Tonsmeiera 6:2, dzięki czemu beniaminek umocnił się na pozycji wicelidera. Najwyraźniej patent na ogrywanie Nowoczesnego Chorzowa/Piotrbudu ma Sirtel. Tak jak i w rundzie zasadniczej firma branży telekomunikacyjnej pokonała obrońcę tytułu (4:3), dzięki czemu zrównała się punktami z zajmującym trzecie miejsce Sportemslaskim.pl. Skoro jesteśmy już przy Dziennikarzach, to należy wspomnieć o ich znakomitym występie przeciwko Tauronowi. Energetycy daleko są od swojej szczytowej formy, jednak wynik 8:2 przeciwko aktualnym wicemistrzom robi wrażenie. W meczu o tzw.: ,,sześć punktów” MG pokonał Rohlig Suus 7:2. W końcu przypomniał sobie jak zdobywać bramki snajper MG, Michał Nowak który zanotował trzy ważne trafienia.

Jedynym niepokonanym zespołem w lidze pozostał już tylko Efekt z Siemianowic. Lider tabeli pierwszej ligi może nie zwycięża efektowną ilością bramek, ale zawsze jest to większa ilość goli od swoich rywali. Tym razem Siemianowiczanie po dobrym meczu pokonali Nowodvorski Lighting 3:1.

Wygląda na to że kryzys zażegnał już ArcelorMittal. Pomarańczowi po serii porażek zanotowali dwa zwycięstwa z rzędu. Po pokonaniu w poprzedniej kolejce Nowodvorskich, tym razem zwyciężyli Klinikę 8:4. Tu również przebudził się motor napędowy zespołu, Remigiusz Banisz który zdobył cztery bramki. Idąc tym tropem, wyraźny progres formy notuje WKU Chorzów które po powrocie do składu Marka Kofina zaczęło systematycznie punktować. Tym razem Wojskowi postawili w szeregu reprezentację Wojnarowskich zwyciężając 9:2.

Najlepszym zawodnikiem pierwszej kolejki rundy rewanżowej wybrany został Maciej Nowak z Tonsmeiera Południe. Sympatyczny ,,Jogi” wrócił po kontuzji między słupki i zatrzymał bramkostrzelnych snajperów zespołu lidera, mając potężny wkład w ostateczne zwycięstwo.

Komentarze [0]Skomentuj


Strona główna Dodaj do ulubionych... Wyślij maila do Zarządu RLB

:: Ekstraklasa ::

:: Drużyny

:: Tabela

:: Terminarz

:: Wyniki

:: I Liga ::

:: Drużyny

:: Tabela

:: Terminarz

:: Wyniki


:: Galerie

:: Felietony

:: Wywiady

:: Rankingi


Patronat prasowy
Patronat medialny