*** rlb ***

:: Aktualności

:: Przepisy gry

:: Regulamin

:: Formularz zgłoszenia

:: Oświadczenie

:: Moje Konto

:: Liga Typerów

:: Kary

:: Informacje o RLB / Kontakt

:: Administracja


Zarejestruj się...
Zapomniałem hasła...

:: Tapety

:: Filmiki

:: Pliki

 ..::: Efektywny Efekt...
Dodano: 2019-11-21 22:00:59
Avatarek

W Ekstraklasie RLB doczekaliśmy się samotnego lidera. Jest nim Efekt Chorzów który w meczu na szczycie 8 kolejki pokonał MPGK Katowice 1:0. Oba zespoły słyną z żelaznej defensywy a jednobramkowy wynik mówi sam za siebie. Zwycięską bramkę dla zespołu z Chorzowa na sekundy przed końcem meczu zdobył Bartosz Krawczyk. Trzeci w tabeli Sirtel pokonał Tauron Ciepło 4:2 i zrównał się punktami z MPGK. W meczu ,,o sześć punktów” Sportslaski.pl pokonał Rohling Suus 5:3. W dziewiątej kolejce Ekstraklasy ważne zwycięstwo odniósł Rohlig Suus który w dramatycznych okolicznościach pokonał Nowoczesny Chorzów/Piotrbud 6:5. Oba zespoły wystąpiły w mocno okrojonych składach nie posiadając nikogo na zmianę w strefach technicznych. Zatraciły formę Wodociągi które musiały uznać wyższość Sirtela. Mecz rozstrzygnął się w drugiej połowie kiedy to padły prawie wszystkie bramki. Strzelanie rozpoczął Krzysztof Rakoczy który słynie z widowiskowego rozgrywania akcji. Na to trafienie odpowiedziały jeszcze Kraniki które za sprawą Pawła Kozłowskiego uwierzyły w korzystny wynik. To jednak zdopingowało Sirtela do lepszej gry i ,,niebiescy” zdobyli kolejne cztery bramki oraz komplet punktów. Porażkę z poprzedniej kolejki powetował sobie MPGK który odprawił z kwitkiem Dziennikarzy aplikując im pięć bramek , tracąc przy tym tylko jedną. Jak trudno zatrzymać rozpędzony Efekt przekonał się Tauron Ciepło. Energetycy próbowali robić dobre wrażenie, jednak skuteczność była po stronie lidera. W rezultacie Efekt zaaplikował rywalom siedem bramek, nie tracąc przy tym żadnej.

W pierwszej lidze nie zwalnia tempa ArcelorMittal który po dobrym meczu pokonał Nowodvorski Lighting 8:5. O zwycięstwo nie było łatwo bo notujący dobry sezon Nowodvorscy mieli chrapkę na sprawienie niespodzianki. Teatrem jednego aktora było spotkanie pomiędzy Kliniką 2000 a PKS Pod. Katowice. Wszystkie spośród pięciu bramek dla Okulistów były autorstwa Zbigniewa Szołtysika, na które Sędziowie odpowiedzieli jedynie dwoma trafieniami. Rośnie forma Serce Silesii Orange Polska które postawiło wymagające warunki WKU Chorzów. Mundurowi walczą jednak o najwyższe cele i nie mogli pozwolić sobie na potknięcie z beniaminkiem. Zwycięstwo 7:3 pozwoliło im wskoczyć na pozycję wicelidera.

W dziewiątej kolejce zaplecza Ekstraklasy doszło do meczu na szczycie tabeli. ArcelorMittal potwierdził że nieprzypadkowo jest absolutnym liderem i pewnie zwyciężył WKU Chorzów 5:1. Na drogę zwycięstw wraca Perfekt Developer który pokonał Serce Silesii 6:2. Najbardziej zaciętym meczem był pojedynek pomiędzy Nowodvorski Lighting i Kliniką 2000. Drużyny wyprowadzały cios za cios by ostatecznie zakończyć remisem 4:4.

Przed nami jeszcze dwie kolejki i przerwa na oczekiwany Puchar Ligi. Losowanie meczów Pucharowych zaplanowane jest na czwartek, 28 listopada...

Komentarze [0]Skomentuj


..::: Niedozwolona operacja :::..

Musisz byc zarejestrowanym użytkownikiem jeśli chcesz dodawać komentarze...

Aby się zarejestrować kliknij link obok: Rejestracja

Jeśli posiadasz już konto to zaloguj się poniżej:

Zapomniałem hasła...

Strona główna Dodaj do ulubionych... Wyślij maila do Zarządu RLB

:: Ekstraklasa ::

:: Drużyny

:: Tabela

:: Terminarz

:: Wyniki

:: I Liga ::

:: Drużyny

:: Tabela

:: Terminarz

:: Wyniki


:: Galerie

:: Felietony

:: Wywiady

:: Rankingi


Patronat prasowy
Patronat medialny