*** rlb ***

:: Aktualności

:: Przepisy gry

:: Regulamin

:: Formularz zgłoszenia

:: Oświadczenie

:: Moje Konto

:: Liga Typerów

:: Kary

:: Informacje o RLB / Kontakt

:: Administracja


Zarejestruj się...
Zapomniałem hasła...

:: Tapety

:: Filmiki

:: Pliki

 ..::: Deweloperzy na fali…
Dodano: 2019-11-25 18:08:17
Avatarek

Nie do zatrzymania wydaje się być ekipa Efektu Chorzów. Tym razem beniaminek pokonał w znakomitym stylu aktualnego mistrza rozgrywek, zespół Wodociągów 7:1. Najsilniejszą stroną lidera jest gra zespołowa, gdzie każdy członek zespołu zna doskonale swoje zadanie.. Kontakt z czołówką zmierza utrzymywać MPGK, które tym razem pokonało Rohlig Suus 5:2. Pierwszą połowę obie reprezentacje zagrały na zero z tyłu w czym duża zasługa obu bramkarzy. Festiwal bramek rozpoczął się w drugiej odsłonie jednak w niej bardziej brylowali gracze MPGK. Druga połowa meczu Sirtela i Nowoczesnego Chorzowa/Piotrbudu również obfitowała w bramki. Po niepowodzeniu w pierwszej połowie Sirtel wziął się ostro do roboty i przechylił szale zwycięstwa na swoją stronę pokonując Chorzowian 6:3. W meczu o wydobycie się z dolnych rejonów tabeli, Sportslaski pokonał Tauron Ciepło 5:2. Mecz jak przystało na stawkę był bardzo zacięty, a o zwycięstwie Dziennikarzy zadecydowały ostatnie minuty.

W pierwszej lidze przerwana została zwycięska passa zespołu ArcelorMittala. Sprawcą niespodzianki był Perfekt Developer który ostatnio prezentował znakomitą formę. Deweloperzy zwyciężyli 6:4 i zamierzają powalczyć o miejsce na podium. W meczu o pozycję wicelidera WKU Chorzów pokonało Nowodvorski Lighting 3:1 i zbliżyło się do prowadzącego ArcelorMittala na pięć punktów. W meczu o sześć punktów PKS Pod. Katowice pokonał Serce Silesii Orange Polska 8:6. Początek meczu układał się po myśli Fundacji, jednak ostatnie pięć minut było popisem Sędziów którzy zdobyli cztery gole i z radością udali się do szatni...

Przed nami jedenasta kolejka, a po niej przerwa na zmagania w Pucharze Ligi RLB. Losowanie zestawu par odbędzie się 28 listopada o godz. 19.45 w Hali AWF Katowice.

Będzie się działo

Komentarze [0]Skomentuj


Strona główna Dodaj do ulubionych... Wyślij maila do Zarządu RLB

:: Ekstraklasa ::

:: Drużyny

:: Tabela

:: Terminarz

:: Wyniki

:: I Liga ::

:: Drużyny

:: Tabela

:: Terminarz

:: Wyniki


:: Galerie

:: Felietony

:: Wywiady

:: Rankingi


Patronat prasowy
Patronat medialny