*** Nowe Terminy zaległych spotkań RLB Ekstraklasy; Wtorek, 08.12. godz. 20.50: ARCELORMITTAL - WODOCIĄGI , godz. 21.40: INSTALL ZICHER - EFEKT CHORZÓW; Czwartek 10.12. godz. 19.45: ROHLIG SUUS - MPGK ***I LIGA; Wtorek 08.12. godz. 20.00: PERFEKT DEVELOPER- KLINIKA 2000, godz. 22.30: NOWODVORSKI - NOWOCZESNY CH. ; Czwartek 10.12. godz. 18.50: WKU - ENERGO TRANSPORT

:: Aktualności

:: Przepisy gry

:: Regulamin

:: Formularz zgłoszenia

:: Oświadczenie

:: Moje Konto

:: Liga Typerów

:: Kary

:: Informacje o RLB / Kontakt

:: Administracja


Zarejestruj się...
Zapomniałem hasła...
 ..::: Wystartowali…
Dodano: 2020-02-28 16:37:13
Avatarek

Ruszyła pierwsza kolejka 39 sezonu RLB i już na starcie nie obyło się bez niespodzianek. W Ekstraklasie do takich z pewnością można zaliczyć zwycięstwo Sportuslaskiego /MG nad MPGK Katowice. Zaskoczenie jest tym większe że Dziennikarze zaaplikowali rywalom aż 6 bramek, co w zeszłym sezonie ani razu nie przytrafiło się aktualnym Wicemistrzom mającym w składzie najlepszego bramkarza poprzedniego sezonu. W pierwszej lidze sensacyjnie zakończyło się spotkanie Nowodvorski Lighting z Serce Silesii Orange Polska. Brązowi medaliści poprzedniego sezonu liczyli na spacerek z reprezentacją Orange i srogo się zawiedli.

Brawurowe ataki kończyły się na bramkarzu ,,Pomarańczowych” który jeszcze przed strzałem sprawiał wrażenie wiedzy dokąd zmierzać będzie piłka. Sebastian Nowak nie dość że bronił wszystko, to jeszcze sam zdobył bramkę. W takich okolicznościach nie sposób było wygrać z Orange i Nowodvorscy musieli przetrawić gorycz porażki 1:4. W drugim z meczów pierwszoligowców doszło do braterskiego pojedynku braci Jarzębak. Przed meczem wojna psychologiczna trwała w najlepsze, jednak wymianę poglądów zweryfikował parkiet. Tu lepsza okazała się ekipa Nowoczesnego Chorzowa/ Piotrbudu która pokonała Perfekt –Developer 8:1, dzięki czemu młodszy z braci zatryumfował choć dochodzą już słuchy o rewanżu.. ;) Na własnej skórze o wymaganiach ekstraklasowych dowiedział się ArcelorMittal który zmierzył się z trzecią drużyną poprzedniej Edycji. Sirtel nie zamierzał dać czasu na aklimatyzację Stalowcom i od pierwszej minuty rozpoczął zdobywanie bramek. Festiwal bramek zakończył na minutę przed końcem i ostatecznie zwyciężył beniaminka 10:4. Zgodnie z planem rozpoczął zmagania Efekt Chorzów.

Obrońca tytułu długo rozpracowywał obronę Rohlig Suus. Jak to już jednak zrobił to zdobył pięć bramek i przekonywująco zwyciężył logistyków 5:1. Wyrównany pojedynek stoczyły Katowickie Wodociągi i Install Zicher TC. Zespół Installa to kontynuator ciągłości ligowej zespołu Tauron Ciepło przechodzącego w fuzję. Nowa marka na starcie zrobiła dobre wrażenie zwyciężając utytułowane Wodociągi 3:2.

Komentarze [0]Skomentuj


Strona główna Dodaj do ulubionych... Wyślij maila do Zarządu RLB

:: Ekstraklasa ::

:: Drużyny

:: Tabela

:: Terminarz

:: Wyniki

:: I Liga ::

:: Drużyny

:: Tabela

:: Terminarz

:: Wyniki


:: Galerie

:: Wywiady

:: Rankingi


Patronat prasowy
Patronat medialny