Zapomniałem hasła...

..::: Przebudzenie Banisza
Dodano: 2020-10-19 13:59:02
Avatarek

Przełamał się w końcu ArcelorMittal. Beniaminek pewnie zwyciężył Wodociągi 7:0. Znakomite zawody rozegrał Remigiusz Banisz, który jak jest w formie to zespół punktuje. Lokomotywa Stalowców oprócz zdobycia czterech bramek, asystowała jeszcze przy pozostałych bramkach. Nie zwalnia tempa Sirtel który w tym tygodniu rozegrał dwa spotkania. We wtorek zwyciężył Efekt 7:2, a w zaległym czwartkowym meczu pokonał Rohlig Suus 5:2. Oba zwycięstwa przy absencji Sportuslaskiego.pl spowodowały że Sirtel wskoczył na pozycję lidera Ekstraklasy.

W pierwszej lidze króluje radosny futbol. Zawodnicy po raz kolejny zdobyli ponad trzydzieści bramek. Najwięcej z nich padło w meczu pomiędzy Energo Transportem a WKU Chorzów. Transportowcy złapali wiatr w żagle i rozbili Mundurowych 12:5. W meczu zespołów z drugiej części tabeli, zimny prysznic przyjęli reprezentanci Nowodvorskich. Sprawcą porażki byli Sędziowie którzy w ostatnim czasie prezentują wzrost formy i prostymi środkami skutecznie dążą do celu. Już w pierwszej fazie meczu PKS zaskoczył Nowodvorskich zdobywając do przerwy sześć goli. W drugiej połowie rozpoczęło się odrabianie strat, jednak wystarczyło to drużynie branży oświetleniowej jedynie na zmniejszenie rozmiarów porażki na 3:7. Bez niespodzianki zakończyło się spotkanie pomiędzy Nowoczesnym Chorzowem/ Piotrbudem a Kliniką 2000 które już wcześniej zostało rozegrane awansem. Nowoczesny pokonał Okulistów 7:0 i samotnie zasiadł na fotelu lidera. W rozegranym zaległym meczu pierwszej kolejki, Klinika zremisowała z WKU Chorzów 5:5. Największy wkład w zdobycie pierwszego punktu dla Okulistów miał Sebastian Ziółek który zdobył trzy bramki z czego dwie jako lotny bramkarz…