*** Zmiana terminu rozpoczęcia wiosennego sezonu RLB *** Rozpoczęcie sezonu we wtorek, 16 marca ***

:: Aktualności

:: Przepisy gry

:: Regulamin

:: Formularz zgłoszenia

:: Oświadczenie

:: Moje Konto

:: Liga Typerów

:: Kary

:: Informacje o RLB / Kontakt

:: Administracja


Zarejestruj się...
Zapomniałem hasła...
 ..::: Odrabiamy zaległości!
Dodano: 2020-12-15 10:03:34
Avatarek

Na tydzień przed zakończeniem sezonu rozegraliśmy ligowe zaległości. Najważniejszym rozstrzygnięciem było zwycięstwo MPGK Z Rohlig Suus 11:4. Katowiczanie pokonując Rohlig zagwarantowali sobie mistrzostwo ligi. Najwięcej bramek dla zwycięzców zdobył Paweł Iwanczenko który był główny motorem napędowym zespołu. Dla drużyny branży logistycznej trzy trafienia dorzucił Arkadiusz Linkiewicz który jest głównym faworytem do tytułu Króla strzelców. Dobrą formę potwierdził Install Zicher zwyciężając Efekt Chorzów 15:6. Ekipa Sebastiana Haleny ma duże szanse na zdobycie brązowego medalu. Komplet punktów zainkasował również ArcelorMittal który pokonał Wodociągi 7:2. Sytuacja Kraników już jest wyjaśniona i od przyszłego sezonu zagrają w pierwszej lidze.

Na zapleczu Ekstraklasy Nowoczesny Chorzów/ Piotrbud przypieczętował powrót w szeregi najlepszych zespołów ligi. Nie było łatwo bo Nowodvorski Lighting wzniósł się na szczyty swoich umiejętności i postawił trudne warunki. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem Nowoczesnego 3:2 i w przyszłym sezonie Chorzowianie wracają tam gdzie nas przyzwyczaili. W meczu na przeciwległym biegunie tabeli Klinika pokonała Perfekt- Developer 3:1. Tak się składa że w ostatniej kolejce drużyny zagrają ponownie z sobą w meczu o ,,sześć punktów’’ więc emocje gwarantowane. Przed nami ostatnie rozstrzygnięcia sezonu Wiosna- Jesień.

Z powodu obostrzeń sanitarno –epidemiologicznych dekoracja zwycięzców i uczestników sportowych zmagań odbędzie się bezpośrednio po każdym meczu. Mamy nadzieję że to tylko sytuacja przejściowa i w przyszłej edycji zakończenie sezonu będziemy wspólnie świętować w katowickim City Pubie…

Komentarze [0]Skomentuj


Strona główna Dodaj do ulubionych... Wyślij maila do Zarządu RLB

:: Ekstraklasa ::

:: Drużyny

:: Tabela

:: Terminarz

:: Wyniki

:: I Liga ::

:: Drużyny

:: Tabela

:: Terminarz

:: Wyniki


:: Galerie

:: Wywiady

:: Rankingi


Patronat prasowy
Patronat medialny