*** RLB *** Zapraszamy do zabawy w TYPERA ligi ***

:: Aktualności

:: Przepisy gry

:: Regulamin

:: Formularz zgłoszenia

:: Oświadczenie

:: Oświadczenie COVID-19

:: Moje Konto

:: Liga Typerów

:: Kary

:: Informacje o RLB / Kontakt

:: Administracja


Zarejestruj się...
Zapomniałem hasła...
 ..::: Nieprzewidywalni…
Dodano: 2021-10-25 14:09:26
Avatarek

Wygląda na to że Ekstraklasa RLB jest nieprzewidywalna jak nasza rodzima, rodem z PZPN. Po trzech kolejkach nie ma zespołów z kompletem punktów, nie ma też outsiderów którzy nie wygrali by meczu. Taki układ tabeli wróży niesamowite emocje podczas jesiennych rozgrywek ��

Kwintesencją nieobliczalności była właśnie trzecia kolejka. Rozpocznijmy od meczu Sirtela z Nowoczesnym Chorzowem /Piotrbudem. Biało- niebiescy rozpoczęli sezon niemrawo a tu nagle zdeklasowali Nowoczesnego 9:0. Nie było by może w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie fakt że wcześniej Chorzowianie niemiłosiernie wypunktowali Wodociągi. Jak już jesteśmy przy przedsiębiorstwie odpowiedzialnym za dostarczanie wysokiej jakości wody do naszych kranów, to należy płynnie przejść do ich wyczynów. Kraniki skazane na pożarcie przez Biedronkę, sprawiły niespodziankę i ograły ekipę z Rudy Śląskiej 4:3. Beniaminek miał mocne wejście w ligę wysoko pokonując na inaugurację Install Zicher. Nowego ducha dał jednak Wodociągom powracający do gry Tomasz Koniorczyk. Weteran naszych parkietów ustrzelił hattricka. Do trzeciej kolejki liderem tabeli był Rohlig Suus. Można powiedzieć że nadal jest, jednak już po pewnych przejściach. Za te należy uznać porażkę z MPGK Katowice. Reprezentacja branży logistycznej dwoiła się i troiła, jednak nie była w stanie przebić się przez mur w postaci Macieja Nowaka. Popularny ,,Jogi” fruwał niczym przedstawiciel innego gatunku i przepuścił tylko jedną bramkę. Napastnicy MPGK też jakoś nie zachwycili, jednak dwa trafienia przy jednym rywali dały różnicę �� Znakomite spotkanie rozegrał Sportslaski.pl/ MG. W postawie Mistrza nie byłoby nic nadzwyczajnego gdyby nie fakt że Dziennikarze grali bez Michała Nowaka. Król strzelców poprzedniej edycji został skutecznie zastąpiony przez Kamila Kaczmarczyka i spółkę. Kapitan zdobył pięć spośród dziesięciu goli co pozwoliło na pewne zwycięstwo z Install Zicherem 10:3.

W pierwszej lidze po reorganizacji rozgrywek przywitaliśmy nowy zespół. Mowa tu o firmie J Academy Piekary Śląskie. Potocznie zwana w środowisku piłkarskim ,,Szkółka Juventusu” od samego początku wniosła jakość w zmagania na zapleczu Ekstraklasy. Kadra Juve złożona z trenerów i założycieli lideruje w tabeli z kompletem dwóch zwycięstw. Biało- czarni mają na swoim rozkładzie nie byle kogo. W pierwszym meczu pokonali WKU Chorzów, a w drugim odprawili z kwitkiem silny zespół ArcelorMittal. Na lidera ofensywy Piekarzan wyrasta Tomasz Pasternak który w dwóch meczach zdobył 9 goli. Swoje ostatnie spotkania zwyciężyli również WKU Chorzów i OIRP Katowice. Mundurowi w końcówce przechylili szale w meczu przeciwko Perfekt Developer zwyciężając 5:2. Wraca do formy Robert Liksza który dwukrotnie znalazł drogę do bramki rywali. OIRP Katowice jak dotąd obserwowaliśmy jedynie w zmaganiach na sztucznej trawie. Radcy prawni potwierdzili że również gra na hali nie jest im obca pokonując Efekt Chorzów 4:0. Połowę trafień dla Katowiczan zdobył kapitan zespołu Michał Skrypko.

Komentarze [0]Skomentuj


Strona główna Dodaj do ulubionych... Wyślij maila do Zarządu RLB

:: Ekstraklasa ::

:: Drużyny

:: Tabela

:: Terminarz

:: Wyniki

:: I Liga ::

:: Drużyny

:: Tabela

:: Terminarz

:: Wyniki


:: Galerie

:: Wywiady

:: Rankingi


Patronat prasowy
Patronat medialny