*** Uroczyste zakończenie 41 sezonu RLB *** Piątek, 10.06. godz. 19.30 CITY PUB***Serdecznie zapraszamy!***

:: Aktualności

:: Przepisy gry

:: Regulamin

:: Formularz zgłoszenia

:: Oświadczenie

:: Oświadczenie COVID-19

:: Moje Konto

:: Liga Typerów

:: Kary

:: Informacje o RLB / Kontakt

:: Administracja


Zarejestruj się...
Zapomniałem hasła...
 ..::: Tydzień strzelców…
Dodano: 2021-11-30 11:20:19
Avatarek

Dobre złego początki miały Wodociągi które do 10’ dzięki trafieniom Roberta Ziajki prowadziły z Nowoczesnym Chorzowem / Piotrbudem 2:0. Od tego momentu coś jednak zacięło się w szeregach Kraników i Nowoczesny zaczął punktować. Na początek za sprawą Dawida Piecha i Piotra Jarzębaka doprowadził do wyrównania by ostatecznie zwyciężyć 6:3. Znakomity mecz rozgrywał Mateusz Bystrzowski który zdobył 3 bramki i miał wpływ na metamorfozę Chorzowian.

W ósmej kolejce doszło do pojedynku między obrońcą tytułu a pretendentem do mistrzostwa. Liderujący Rohlig Suus po znakomitym meczu pokonał Sportslaski.pl 4:2. Kapitan Kamil Kaczmarczyk dwoił się i troił żeby obronić honor mistrza, jednak przy perfekcyjnej grze będącego na fali Rohlinga to nie wystarczyło. Klasycznego hattricka zanotował Arkadiusz Linkiewicz który trafiał w drugiej połowie.

W pojedynku na snajperów zwyciężył jednak w tej kolejce Adam Bonk. Napastnik Sirtela zdobył pięć spośród siedmiu goli zaaplikowanych Install Zicher. Przy okazji wielkie brawa za postawę fair play należą się Sebastianowi Halenie i jego ekipie którzy wyrazili zgodę na grę w Sirtelu dokooptowanego bramkarza. W przeciwnym wypadku Sirtel przegrałby walkowerem. Jak sięgamy pamięcią to nie pierwsze takie szlachetne zachowanie zespołu Instal Zicher…

Świetny mecz zagwarantowali nam reprezentanci MPGK Katowice i Biedronka Team. Katowiczanie zwyciężając zrównaliby się z prowadzącym Rohling Suus, z kolei Biedronka nadal ma szansę włączyć się o walki o podium. Byliśmy świadkami widowiskowych akcji z przewagą MPGK. Doskonały mecz rozgrywał bramkarz Centrum Logistycznego z Rudy Śl. Łukasz Śmigielski który przy odrobinie szczęścia wprawił w zakłopotanie atakujących rywali. Mecz zakończył się wynikiem 2:2, ale dawno nie widzieliśmy tak dobrego meczu!

Festiwal bramek widzieliśmy w pierwszej lidze. O ile w serie A ,, Starej Damie” nie poszło z Atalantą o tyle nasze rodzime Juve rozklepało ArcelorMittal 18:5. Spadkowicz z Ekstraklasy jedynie na początku prowadził wyrównane spotkanie, jednak z biegiem czasu zaczęło brakować sił i determinacji w obronie. W efekcie Tomasz Pasternak podreperował swoje konto bramkowe o 6 bramek i w klasyfikacji strzelców ma już ich 20. Spotkanie to wypromowało również grupę pościgową w postaci Sebastiana Gawlyty który trafił siedem razy i z dziesięcioma bramkami jest wiceliderem klasyfikacji snajperów.

W zaległym meczu Perfekt Deweloper pokonał ArcelorMittal 4:2. Spotkanie było bardzo wyrównane jednak o ostatecznym zwycięstwie deweloperów zadecydowała lepsza skuteczność.

Komentarze [0]Skomentuj


Strona główna Dodaj do ulubionych... Wyślij maila do Zarządu RLB

:: Ekstraklasa ::

:: Drużyny

:: Tabela

:: Terminarz

:: Wyniki

:: I Liga ::

:: Drużyny

:: Tabela

:: Terminarz

:: Wyniki


:: Galerie

:: Wywiady

:: Rankingi


Patronat prasowy
Patronat medialny