*** Piątek, 3 lutego godz. 19.30 CITY PUB w Katowicach uroczyste zakończenie 43 Edycji rozgrywek RLB *** Zapraszamy serdecznie!!!***

:: Aktualności

:: Przepisy gry

:: Regulamin

:: Formularz zgłoszenia

:: Oświadczenie

:: Oświadczenie COVID-19

:: Moje Konto

:: Liga Typerów

:: Kary

:: Informacje o RLB / Kontakt

:: Administracja


Zarejestruj się...
Zapomniałem hasła...
 ..::: Niechcioł, a pięknie strzelił :-)
Dodano: 2022-10-18 12:02:19
Avatarek

Nie zatrzymuje się Rohlig Suus. Tym razem firma branży logistycznej pokonała MPGK Katowice 5:0. Spotkanie obfitowało w wiele sytuacji podbramkowych i parad bramkarskich. Przy takiej wymianie ognia na wyróżnienie zasłużyli obaj bramkarze. Adam Gros bronił jak natchniony i zagrał na zero, a Maciej Nowak pięć razy zmuszony był wyciągać piłkę z siatki. Mimo tego żadna z bramek nie obciąża konta ,,Jogiego” i gdyby nie jego znakomita postawa mogłoby skończyć się wynikiem dwucyfrowym.

Dwie różne połowy miał mecz pomiędzy Wodociągami i Sportslaski.pl. Do 24’ Kraniki prowadziły 3:0 i zapowiadało się na pewne zwycięstwo graczy z Katowic. Zagubieni Dziennikarze przeszli metamorfozę w ostatnich piętnastu minutach. Gol Marcina Siemiątkowskiego sprawił że nagle uwierzyli w siebie i ruszyli do huraganowych ataków. Efekt był taki że szybko odrobili straty a licznik zatrzymał się na liczbie 6. Niesamowitej urody była ostatnia bramka zdobyta na sekundy przed końcowym gwizdkiem. Szymon Niechcioł objechał rywali niczym tyczki i będąc tyłem do bramki zdobył bramkę piętą. Szczęśliwie bramka została zarejestrowana na kamerze video, dlatego w niedługim czasie będziemy mogli delektować się nią na FB oraz You Tube.

W końcu zwyciężył Install Zicher. Nie było łatwo bo rywalem był Timberland który zgromadził komplet punktów. Pierwszą połowę beniaminek rozgrywał zgodnie z planem prowadząc do przerwy 3:2. W drugiej odsłonie doświadczeniem wykazał się Install. Zablokował dostęp do własnej bramki i dwukrotnie skarcił nowicjuszy. Dobry mecz i pierwszy komplet dla ekipy dowodzonej przez Sebastiana Halenę.

Na ilość zwycięstw nie może narzekać J Academy. Piekarzanie tym razem pokonali WKU Chorzów 4:1. Dosyć długo jednak był wynik kontaktowy i trenerzy nie mogli być pewni wygranej. Spokój ,,w tyłach” wniosły dopiero bramki zdobyte na końcu spotkania.

Widowiskowo, acz nieskutecznie grają reprezentanci Kiep.pl. Tym razem musieli uznać wyższość Efektu Chorzów ulegając 3:6. Dobrym prognostykiem jest jednak fakt że tracą już mniej bramek i wydaje się być kwestią czasu kiedy zapunktują.

Komentarze [0]Skomentuj


..::: Niedozwolona operacja :::..

Musisz byc zarejestrowanym użytkownikiem jeśli chcesz dodawać komentarze...

Aby się zarejestrować kliknij link obok: Rejestracja

Jeśli posiadasz już konto to zaloguj się poniżej:

Zapomniałem hasła...

Strona główna Dodaj do ulubionych... Wyślij maila do Zarządu RLB

:: Ekstraklasa ::

:: Drużyny

:: Tabela

:: Terminarz

:: Wyniki

:: I Liga ::

:: Drużyny

:: Tabela

:: Terminarz

:: Wyniki


:: Galerie

:: Wywiady

:: Rankingi


Patronat prasowy
Patronat medialny