..::: Niechcioł, a pięknie strzelił :-)
Dodano: 2022-10-18 12:02:19

Nie zatrzymuje się Rohlig Suus. Tym razem firma branży logistycznej pokonała MPGK Katowice 5:0. Spotkanie obfitowało w wiele sytuacji podbramkowych i parad bramkarskich. Przy takiej wymianie ognia na wyróżnienie zasłużyli obaj bramkarze. Adam Gros bronił jak natchniony i zagrał na zero, a Maciej Nowak pięć razy zmuszony był wyciągać piłkę z siatki. Mimo tego żadna z bramek nie obciąża konta ,,Jogiego” i gdyby nie jego znakomita postawa mogłoby skończyć się wynikiem dwucyfrowym.

Dwie różne połowy miał mecz pomiędzy Wodociągami i Sportslaski.pl. Do 24’ Kraniki prowadziły 3:0 i zapowiadało się na pewne zwycięstwo graczy z Katowic. Zagubieni Dziennikarze przeszli metamorfozę w ostatnich piętnastu minutach. Gol Marcina Siemiątkowskiego sprawił że nagle uwierzyli w siebie i ruszyli do huraganowych ataków. Efekt był taki że szybko odrobili straty a licznik zatrzymał się na liczbie 6. Niesamowitej urody była ostatnia bramka zdobyta na sekundy przed końcowym gwizdkiem. Szymon Niechcioł objechał rywali niczym tyczki i będąc tyłem do bramki zdobył bramkę piętą. Szczęśliwie bramka została zarejestrowana na kamerze video, dlatego w niedługim czasie będziemy mogli delektować się nią na FB oraz You Tube.

W końcu zwyciężył Install Zicher. Nie było łatwo bo rywalem był Timberland który zgromadził komplet punktów. Pierwszą połowę beniaminek rozgrywał zgodnie z planem prowadząc do przerwy 3:2. W drugiej odsłonie doświadczeniem wykazał się Install. Zablokował dostęp do własnej bramki i dwukrotnie skarcił nowicjuszy. Dobry mecz i pierwszy komplet dla ekipy dowodzonej przez Sebastiana Halenę.

Na ilość zwycięstw nie może narzekać J Academy. Piekarzanie tym razem pokonali WKU Chorzów 4:1. Dosyć długo jednak był wynik kontaktowy i trenerzy nie mogli być pewni wygranej. Spokój ,,w tyłach” wniosły dopiero bramki zdobyte na końcu spotkania.

Widowiskowo, acz nieskutecznie grają reprezentanci Kiep.pl. Tym razem musieli uznać wyższość Efektu Chorzów ulegając 3:6. Dobrym prognostykiem jest jednak fakt że tracą już mniej bramek i wydaje się być kwestią czasu kiedy zapunktują.