*** Piątek, 3 lutego godz. 19.30 CITY PUB w Katowicach uroczyste zakończenie 43 Edycji rozgrywek RLB *** Zapraszamy serdecznie!!!***

:: Aktualności

:: Przepisy gry

:: Regulamin

:: Formularz zgłoszenia

:: Oświadczenie

:: Oświadczenie COVID-19

:: Moje Konto

:: Liga Typerów

:: Kary

:: Informacje o RLB / Kontakt

:: Administracja


Zarejestruj się...
Zapomniałem hasła...
 ..::: Skok w końcu zaskoczył
Dodano: 2022-11-07 15:43:12
Avatarek

Pod znakiem remisów stała szósta kolejka Ekstraklasy RLB. Najpierw Rodor System w dramatycznych okolicznościach uratował punkt ze Sportslaski.pl a później Wodociągi sensacyjnie zremisowały z Biedronką. W meczu Rodoru ze Sportem oglądaliśmy cios za cios, jednak na minutę przed końcem to Dziennikarze byli w komfortowej sytuacji. Prowadząc 3:2 nie ustrzegli się niestety błędu który na sekundy przed końcem skrzętnie wykorzystał Rafał Kowalski ustalając wynik spotkania na 3:3. Bohaterem cennego remisu Wodociągów był Robert Pietrek. Bramkarz Kraników przy wsparciu obrońców zatrzymał znakomitych napastników Biedronki. Trudno sobie przypomnieć kiedy reprezentacja Centrum Logistycznego zdobyła tylko jedną bramkę. A że sama straciła również jedną, wynik zakończył się skromnym 1:1. Gola dla Katowiczan zdobył Rafał Jabłoński, a dla Biedronki Łukasz Śmigielski.

Jedyny komplet zgarnął Nowoczesny Chorzów / Piotrbud. Chorzowianie już w pierwszej połowie narzucili mocne tempo prowadząc z MPGK 3:0. Trochę czasu minęło zanim do roboty wzięli się Katowiczanie, jednak ich trzy bramki nie zdały się na wiele. Znakomite zawody rozgrywał bowiem Łukasz Skok. Mający w swoim dorobku koronę Króla strzelców napastnik odnalazł swój instynkt strzelecki i czterokrotnie znalazł drogę do bramki równie utytułowanego bramkarza MPGK, Macieja Nowaka. Ostatecznie, po widowiskowych akcjach i bramkach mecz zakończył się zwycięstwem Nowoczesnego 6:3.

W pierwszej lidze przysłowiowo ,,nie biorą jeńców”. Tutaj rzadkością jest remis. Idąc tym tropem Install Zicher rozkręcił OIRP Katowice 4:0. Na wynik miały wpływ dobra forma Instalatorów jak i problemy kadrowe Radców, którzy z trudem na ten mecz skompletowali,,piątkę”.

Miłe złego początki miało spotkanie pomiędzy Kiep.pl a WKU Chorzów. Na pięć minut przed końcem pierwszej połowy ekipa Michała Richerta prowadziła 2:0. Nagle coś się zacięło, a na domiar złego przebudził się Tomasz Szołtysek. Snajper Mundurowych potrzebował trzech minut żeby zdobyć hattricka co diametralnie zmieniło obraz meczu. Po takim zimnym prysznicu ekipa Kiep.pl już się nie podniosła i mecz zakończył się wynikiem 7:2 dla WKU.

W meczu rozegranym awansem Timberland pokonał Efekt Chorzów 7:2 dzięki czemu awansował na pozycję wicelidera zaplecza Ekstraklasy.

Komentarze [0]Skomentuj


Strona główna Dodaj do ulubionych... Wyślij maila do Zarządu RLB

:: Ekstraklasa ::

:: Drużyny

:: Tabela

:: Terminarz

:: Wyniki

:: I Liga ::

:: Drużyny

:: Tabela

:: Terminarz

:: Wyniki


:: Galerie

:: Wywiady

:: Rankingi


Patronat prasowy
Patronat medialny