*** Piątek, 3 lutego godz. 19.30 CITY PUB w Katowicach uroczyste zakończenie 43 Edycji rozgrywek RLB *** Zapraszamy serdecznie!!!***

:: Aktualności

:: Przepisy gry

:: Regulamin

:: Formularz zgłoszenia

:: Oświadczenie

:: Oświadczenie COVID-19

:: Moje Konto

:: Liga Typerów

:: Kary

:: Informacje o RLB / Kontakt

:: Administracja


Zarejestruj się...
Zapomniałem hasła...
 ..::: Lepsi niż reprezentacja…
Dodano: 2022-11-27 22:24:24
Avatarek

Naszych piłkarzy w przeciwieństwie do reprezentacji da się oglądać. Po antyfutbolu w meczu z Meksykiem wzrok i zmęczony umysł mógł odpocząć na zmaganiach RLB. Jak zwykle na wysokości zadania stanęli zawodnicy Sportuslaskiego.pl i Biedronki. Obrońca tytułu miał trudne zadanie zatrzymania rozpędzonych Dziennikarzy. Jak przystało jednak na mistrza, Biedronka nie zamierzała się przyglądać i wzięła sprawy w swoje ręce. Pierwszy zadanie wykonał Mateusz Wystop który wyprowadził swój zespół na dwubramkowe prowadzenie. W drugiej połowie mecz był bardziej wyrównany z niewielką przewagą Sportu, który udokumentował ją trzema trafieniami. Biedronka zdobyła dwie bramki i w ostatecznym rozrachunku zwyciężyła 4:3.

Ważne zwycięstwo odniósł Rodor System. Nie dość że może włączyć się do walki o podium, to jeszcze skomplikował sytuację swoich rywali. MPGK potrzebowało zwycięstwa żeby utrzymać kontakt z liderującym Rohlig Suus. Mecz zakończył się skromną wygraną Rodor System 2:1, ale najważniejsze są jednak punkty których w ostatecznym rozrachunku może braknąć ekipie dowodzonej przez Macieja Nowaka.

Adrenalina kipiała w spotkaniu Rohling Suus i Nowoczesny Chorzów/Piotrbud. Akcja za akcję, bramka za bramkę. Niektórzy nie wytrzymywali już tego rollercoastera i sędzia musiał gasić gorące głowy. W efekcie oprócz pięknych bramek zobaczyliśmy aż sześć żółtych kartek. Mecz zakończył się remisem 4:4, a najlepszym zawodnikiem został Marcin Minkus z Rohliga który swoją dobrą grę udokumentował hattrickiem.

Niespodzianką zakończyło się spotkanie pomiędzy J Academy Piekary Śląskie a Efektem Chorzów. Znakomicie rozpoczęli gracze Efektu prowadząc do przerwy 2:0. Niewielu jednak wierzyło że prowadzenie uda się dowieźć do końca, ponieważ Juve wielokrotnie pokazało że różnica dwóch czy trzech bramek nie jest dla nich problemem. Tym razem okazało się jednak inaczej. Bianconeri doprowadzili wprawdzie do remisu, jednak w końcówce meczu ostateczne ciosy wyprowadzili piłkarze z Chorzowa zwyciężając 4:3.

Wygrana nad WKU sprawiła że mamy nowego lidera. Z 16 punktami jest nim Timberland. Reprezentacja kompleksu hotelarsko – restauracyjnego niewiele sobie robi ze statusu beniaminka i jak profesorzy wypunktowali mundurowych 5:2.

Przed nami jeszcze jedna kolejka rozgrywek, a po niej wyczekiwany Puchar Ligi RLB. Losowanie par zaplanowane jest na poniedziałek 28 listopada. Będzie się działo ��

Zapraszamy również na naszego YouTube gdzie można obejrzeć relację ze spotkań. Link na stronie.

P.s.: Artykuł został napisany zanim reprezentacja zagrała z Arabią Saudyjską ��

Komentarze [0]Skomentuj


Strona główna Dodaj do ulubionych... Wyślij maila do Zarządu RLB

:: Ekstraklasa ::

:: Drużyny

:: Tabela

:: Terminarz

:: Wyniki

:: I Liga ::

:: Drużyny

:: Tabela

:: Terminarz

:: Wyniki


:: Galerie

:: Wywiady

:: Rankingi


Patronat prasowy
Patronat medialny