*** ROHLIG SUUS obronił mistrzostwo! *** Gratulujemy !!!***

:: Aktualności

:: Przepisy gry

:: Regulamin

:: Formularz zgłoszenia

:: Oświadczenie

:: Oświadczenie COVID-19

:: Moje Konto

:: Liga Typerów

:: Kary

:: Informacje o RLB / Kontakt

:: Administracja


Zarejestruj się...
Zapomniałem hasła...
 ..::: ⚽️ Co kapitan, to kapitan!
Dodano: 2023-03-17 19:34:52
Avatarek

⚽️ Olbrzymią dramaturgię miał mecz pomiędzy WKU Chorzów i Kiep.pl. Ku ogólnemu zaskoczeniu, przez większość spotkania prym wiódł Kiep który systematycznie wychodził na prowadzenie. O końcowym wyniku zadecydowało jednak ostanie kilkadziesiąt sekund. Nie mający nic do stracenia Mundurowi wycofali bramkarza. Między słupkami zamienili się ojciec z synem. Doświadczonego Henryka Kofina zastąpił Marek. Kapitan WKU przez całe spotkanie nie zdobył żadnej bramki by w końcówce dokonać niemożliwego. Najpierw skutecznym strzałem dał wyrównanie, a później pięknym wolejem zwycięstwo swojej drużynie! Bohater zniknął w ramionach cieszących się kolegów, a na tablicy wraz z finałową syreną pojawił się wynik 7:6!

⚽️ Wyrównanym pojedynkiem było również starcie Install Zicher z Mirexem Chorzów. Mecz obfitował w wiele sytuacji podbramkowych, które w zdecydowanej większości kończyły się na znakomicie dysponowanych bramkarzach. Na wymianie ognia lepiej wyszedł Mirex który zwyciężył 3:2. Install rozpoczął i zakończył mecz bramkami Dawida Kimela i Artura Przybyłowskiego. Bramki dla Chorzowian wpadały w środku za sprawą Krzysztofa Jaworowskiego, Piotra Lewickiego i Dawida Normantowicza.

⚽️ Znakomicie spotkanie z J Academy rozpoczął Instalator który po pięknej akcji Dominika Czernikarza wyszedł na prowadzenie. Tyle jednak zachwytów nad beniaminkiem. Słowa uznania należą się ,,Juve” które zaczęło grać koncert. Koronkowe akcje rozgrywane na jeden kontakt cieszyły oko. Pod wrażeniem majestatu gry z pewnością jednak nie był bramkarz Bytomian, który z tego powodu często zmuszony był schylać się po piłkę..

⚽️ Do trzeciej kolejki na zwycięstwo czekali gracze Nowoczesnego Chorzowa / Piotrbudu. Landrynki grały z liderującym MPGK, z którym znają się jak łyse konie. Mecz był typową partią szachów a o zwycięstwie znów zdecydowały ostanie minuty. Przy stanie 2:2 na prowadzenie wyprowadził Nowoczesnego Artur Flaczek, a na sekundy przed końcem wynik ustalił Piotr Jarzębak.

⚽️ Podobny scenariusz miał mecz pomiędzy Wodociągami i Rodor System. Wynik remisowy 2:2 utrzymywał się przez większość spotkania. W końcówce do głosu doszedł jednak Rodor który przewagę udokumentował bramkami Dominika Wawrzyna i Roberta Jarzębaka. Kraniki nie zamierzały łatwo sprzedać skóry stwarzając sobie kilka wyśmienitych sytuacji. Jesteśmy ciekawi min napastników, którzy zobaczą swoje zmarnowane okazje na szklanym ekranie..

⚽️ Kolejną lekcję gry w Ekstraklasie odebrało OIRP. Radcy grają miło dla oka, wymieniają setki podań a do siatki trafiają rywale…Jak skutecznie finalizować akcje pokazali tym razem reprezentanci Sportslaski.pl. Dziennikarze oprócz znakomitej gry z przodu mieli świetnie poukładane tyły. Zadbał o to Marcin Francka który nie tylko perfekcyjnie bronił ale i z wyczuciem dowodził poczynaniami współpartnerów. Na uwagę zasługuje również piękna bramka Michała Nowaka z 31’. Plasowany strzał z kilkunastu metrów zrobił wrażenie…

Komentarze [0]Skomentuj


Strona główna Dodaj do ulubionych... Wyślij maila do Zarządu RLB

:: Ekstraklasa ::

:: Drużyny

:: Tabela

:: Terminarz

:: Wyniki

:: I Liga ::

:: Drużyny

:: Tabela

:: Terminarz

:: Wyniki


:: Galerie

:: Wywiady

:: Rankingi


Patronat prasowy
Patronat medialny