⚽️Termin zaległego meczu: MORIS Chorzów wtorek 11.06. godz. 19.15 SPORTSLASKI.PL - NOWOCZESNY CHORZÓW ⚽️

:: Aktualności

:: Przepisy gry

:: Regulamin

:: Formularz zgłoszenia

:: Oświadczenie

:: Oświadczenie COVID-19

:: Moje Konto

:: Liga Typerów

:: Kary

:: Informacje o RLB / Kontakt

:: Administracja


Zarejestruj się...
Zapomniałem hasła...
 ..::: ⚽️ Pod znakiem hattricków
Dodano: 2023-04-01 06:36:43
Avatarek

⚽️ W czwartej kolejce mieliśmy prawdziwy szlagier. Biedronka Team zmierzyła się z Nowoczesnym Chorzowem/Piotrbudem. Mecz stał na bardzo wysokim poziomie i rozgrywany był w szybkim tempie. Nikt ni cofał nogi, a mimo to fauli było jak na lekarstwo. Pod jedną i drugą bramką byliśmy świadkami niezliczonej ilości strzałów i parad bramkarskich. Dzień konia miał Sebastian Żydek. Bramkarz Nowoczesnego wybronił kilkanaście strzałów, a kto zna napastników Biedry to wie że potrafią przywalić… (w luźnej rozmowie użylibyśmy trafniejszego określenia 😉

⚽ W meczu wyglądającym na remis zadecydowała przedostatnia minuta. Znakomitą akcję sfinalizował Łukasz Skok. Snajper Chorzowian huknął jak z armaty, nie dając szans Łukaszowi Śmigielskiemu. Na odrobienie strat było już zbyt mało czasu i Nowoczesny cieszył się z kompletu punktów zdobytych na niezwykle trudnym przeciwniku. Ktoś by powiedział że świat się wali. Liderem tabeli po czterech kolejkach jest Rodor System.

⚽️ Zespół Roberta Jarzębaka pokonując prowadzące MPGK zamienił się z nim miejscami. Wspomniany szef nie przyglądał się biernie co zrobi jego ekipa, tylko sam wziął się mocno do roboty. Zdobył z początku dwie bramki, co miało spory wpływ na przebieg spotkania. Złośliwi twierdzą że to zasługa nowych butów, a nie nagły wybuch formy 😉

⚽️ W meczu mistrza z beniaminkiem nie trudno wskazać faworyta. Rohlig Suus wcale nie miał łatwej przeprawy z OIRP Katowice. W 28’ za sprawą Michała Skrypko Radcy zdobyli bramkę kontaktową i z przebiegu spotkania wynikało że nie jest to ostatnie słowo. Rohlig ma jednak Arkadiusza Linkiewicza. Król strzelców poprzedniego sezonu rozruszał napad co dało kolejne dwie bramki. Spotkanie zakończyło się wynikiem 4:2 z czego trzy bramki były autorstwa wspomnianego wcześniej Linkiewicza.

⚽️ Hattricka zaliczył również Rafał Jabłoński. Napastnik Wodociągów nie był jednak w stanie sam przepchać wózka z Dziennikarzami. Sportslaski.pl liczył na łatwe zwycięstwo z osłabionymi kadrowo Kranikami, jednak rzeczywistość nie była taka prosta. Wodociągi rozpoczęły odważnie i w pierwszej połowie nadawały ton wydarzeniom na polu gry. Mecz rozstrzygnął się w ostatnich piętnastu minutach. Nieliczna kadra Wodociągów opadła z sił oddając pola rywalom. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Cztery gole załatwiły sprawę i mecz zakończył się zwycięstwem Sportu 6:3. Trzy trafienia dla Dziennikarzy zaliczył Dominik Swatek.

⚽️ Nie zwalnia tempa Mirex Chorzów. Beniaminek usadowił się na fotelu lidera po zwycięstwie z Efektem 6:0. Początek spotkania nie był jednak po myśli Mirexu bo okazje do zdobycia bramki mieli zawodnicy Efektu. Niemiłosierne pudła spowodowały że licznik Efektu zatrzymał się na liczbie zero. Rywale się wyszumieli a Mirex robił swoje i konsekwentnie punktował. Po dwie bramki zdobyli Dawid Normantowicz i Piotr Lewicki.

⚽️ Niezłą formę prezentuje Kiep.pl. Jest tylko pewien szkopuł. Zawodnicy w błękitnych strojach nie potrafią zapunktować. Tym razem dobrze zaprezentowali się na tle J Academy Piekary Śląskie, jednak skończyło się na dobrym wrażeniu. Po strzelonej bramce dostali w odpowiedzi trzy, co ustawiło przebieg spotkania. W Juve znakomicie zaprezentował się młodszy z braci Gawlyta. Dominik zaliczając dwa trafienia wypadł lepiej niż utytułowany brat Sebastian.

⚽️ Skończyło się liderowanie WKU Chorzów. Zwycięską passę przerwał Install Zicher. Ruszył od początku na mundurowych zyskując trzybramkowe prowadzenie. Taką przewagę trudno jest roztrwonić więc Instalatorzy sięgnęli po komplet punktów pokonując WKU 7:5. Dla zwycięzców po dwie bramki zdobyli Grzegorz Wereszczak i Krzysztof Gruszka. W pokonanych dublet zaliczył Tomasz Szołtysek.

Komentarze [0]Skomentuj


Strona główna Dodaj do ulubionych... Wyślij maila do Zarządu RLB

:: Ekstraklasa ::

:: Drużyny

:: Tabela

:: Terminarz

:: Wyniki

:: I Liga ::

:: Drużyny

:: Tabela

:: Terminarz

:: Wyniki


:: Galerie

:: Wywiady

:: Rankingi


Patronat prasowy
Patronat medialny