⚽️ Zapraszamy do udziału w Lidze Typerów ⚽️

:: Aktualności

:: Przepisy gry

:: Regulamin

:: Formularz zgłoszenia

:: Oświadczenie

:: Oświadczenie COVID-19

:: Moje Konto

:: Liga Typerów

:: Kary

:: Informacje o RLB / Kontakt

:: Administracja


Zarejestruj się...
Zapomniałem hasła...
 ..::: ⚽️ Sport, czyli ekipa z klasą…
Dodano: 2023-04-01 08:09:18
Avatarek

⚽️ Nie zwalnia tempa Rohlig Suus. Zespół dowodzony przez Grzegorza Łukaszka przewodzi stawce z kompletem punktów. Tym razem firma logistyczna spławiła branżę wodną pokonując Wodociągi 5:1. Wynik nie odzwierciedla przebiegu spotkania, ponieważ na pięć minut przed końcem Kraniki utrzymywały kontakt z aktualnym mistrzem ulegając tylko 1:2. Podczas próby zmiany rezultatu Wodociągi narażały się na kontry w których brylował Arkadiusz Linkiewicz. Snajper Rohliga skutecznie wykończył dwie, pomnażając okazały dorobek strzelecki.

⚽️ Podobnym bilansem bramkowym wykazała się Biedronka. ,,Rossoneri” pokonali OIRP Katowice 5:0 i depczą po piętach liderowi. Tradycyjnie mecz w wykonaniu Radców polegał na wymianie kilkuset podań i przewadze w posiadaniu piłki. Co z tego, jak bramki zdobywali tylko rywale…

⚽️ Sportslaski.pl słynie z rycerskich zasad. Tym razem zezwolili osłabionym przeciwnikom na wzmocnienie się jednym sędziów. Rafał Baran tak stęsknił się za graniem że był czołowym zawodnikiem MPGK. Nie dość że robił dużo wiatru, to jeszcze powszechnie uznawany za gentelmena Marcin Francka złapał na nim dwie kartki i przedwcześnie udał się pod prysznic... Dziennikarze bez swojego znakomitego bramkarza nie tylko stracili rezon, ale i punkty ulegając 2:6.

⚽️ W pojedynku braci lepszy okazał się ten podobno młodszy 😉 W derbach rodziny Jarzębaków zwyciężył Nowoczesny Chorzów/ Piotrbud pokonując Rodor System 9:4. Po pierwszej połowie zapowiadało się na sporą sensację, ponieważ Rodor prowadził 3:1. Duża w tym zasługa Bartka Burczyka który bronił jak w transie. Jak nie on, to piłkę ofiarnie odbił obrońca, pomógł słupek czy też poprzeczka. W drugiej sytuacja wróciła do normy i Nowoczesny zaczął trafiać. Osiem bramek ,,Landrynek” pozbawiło złudzeń rywali, dzięki czemu Piotrek będzie mieć pierwszeństwo przy stole na rodzinnym obiedzie 😉

⚽️ W pierwszej lidze szanse na objęcie prowadzenia w tabeli zaprzepaściło WKU. Ich plany pokrzyżował Efekt Chorzów który przełamał niemoc strzelecką i wypunktował rywali. Biorąc pod uwagę statystyki, Efekt ma najsłabszy atak w lidze. Nie przeszkodziło to jednak zdobyć aż sześć bramek. Czesi zaskoczyli Polskę na samym początku. To samo zrobili gracze Efektu. Trzy gole ustawiły spotkanie i zespół z Chorzowa dojechał do mety z wynikiem 6:4.

⚽️ Inny scenariusz miał mecz pomiędzy J Academy a Install Zicher. W tym przypadku dobrze rozpoczęli Instalatorzy prowadząc 1:0 za sprawą Dominika Kądzeli. Zawodnicy obu drużyn nie rozpieszczali nas pod względem zdobywanych bramek, a przez dalszą część zawodów zobaczyliśmy tylko dwie. Autorami byli Sebastian Gawlyta i Łukasz Beliński przez co punkty pojechały do Piekar Śląskich. Warto dodać że Install mocno się starał, ale na posterunku znakomicie spisywał się Łukasz Zapiór. Bramkarz J Academy potrzebował parę kolejek by zaprezentować swój nieprzeciętny kunszt.

⚽️ Na brak goli nie narzekaliśmy w meczu pomiędzy Kiep.pl a Instalatorem. Świetnie wyregulowane celowniki mieli gracze platformy internetowej skutecznie dokumentując swoją przewagę. Początek meczu był wprawdzie wyrównany, jednak Instalator nie udokumentował go trafieniem. Ich radosna piłka była jedynie wodą na młyn rozpędzonych rywali. Najwięcej z bramkowego tortu uszczknęli Adrian Sarkowicz i Dawid Malordy.

Komentarze [0]Skomentuj


Strona główna Dodaj do ulubionych... Wyślij maila do Zarządu RLB

:: Ekstraklasa ::

:: Drużyny

:: Tabela

:: Terminarz

:: Wyniki

:: I Liga ::

:: Drużyny

:: Tabela

:: Terminarz

:: Wyniki


:: Galerie

:: Wywiady

:: Rankingi


Patronat prasowy
Patronat medialny