⚽️Termin zaległego meczu: MORIS Chorzów wtorek 11.06. godz. 19.15 SPORTSLASKI.PL - NOWOCZESNY CHORZÓW ⚽️

:: Aktualności

:: Przepisy gry

:: Regulamin

:: Formularz zgłoszenia

:: Oświadczenie

:: Oświadczenie COVID-19

:: Moje Konto

:: Liga Typerów

:: Kary

:: Informacje o RLB / Kontakt

:: Administracja


Zarejestruj się...
Zapomniałem hasła...
 ..::: ⚽️ Trenowali zamiast świętować!
Dodano: 2023-04-26 21:27:44
Avatarek

⚽️ Wygląda na to że reprezentanci Instalatora inaczej spędzili święta ;) We wtorkowy wieczór zaskoczyli Efekt swoją niespodziewaną formą. Byli wybiegani, zdeterminowani i mieli pomysł na grę. Taktyka polegała na neutralizowaniu poczynań napastników Efektu z oczekiwaniem na swoją szansę. Bytomscy Instalatorzy byli pod tym względem perfekcyjni. Nie dopuścili do utraty bramki, a nadarzająca się okazja przyszła na dwie minuty przed końcem. Instalator wyprowadził zabójczą kontrę, którą z zimną krwią sfinalizował Krzysztof Jedynak. Premierowe zwycięstwo w rozgrywkach RLB stało się faktem! Chodzą słuchy, że środa w zakładzie była dniem wolnym od pracy ;)

⚽️ W meczu na szczycie, J Academy Piekary Śląskie zwyciężyło Mirex 5:3. Faworytem spotkania byli Chorzowianie którzy do tego meczu mieli komplet zwycięstw. Zaczęło się zgodnie z planem. Mirex przejął inicjatywę i szybko zdobył dwie bramki. Tym samym przerwał passę siedemdziesięciu pięciu minut Juventusu bez utraty gola. Zapowiadało się że będzie to mecz bez historii i lider zapisze kolejny komplet punktów. Nie dał jednak na to zgody Paweł Kupiec. Napastnik Juve ,,odpalił” w końcu po kontuzji i zagrał koncert. Najpierw doprowadził do wyrównania, by następie asystować i dorzucić ważne trafienie. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem Akademii 5:3, dzięki czemu Juve kończy rundę na pozycji lidera.

⚽️ Swojego ,,killera” miał również Install Zicher. Sprawy w swoje nogi wziął wracający po kontuzji Dawid Gruszka. Popularny ,,Grucha” zdobył hattricka w najważniejszej fazie meczu przeciwko Kiep.pl. Dzięki temu zwycięstwu Install Zicher plasuje się na trzeciej pozycji po rundzie zasadniczej.

⚽️ W Ekstraklasie pierwsze zwycięstwo odnotowały Wodociągi. Największy wkład miał Robert Ziajka który trzykrotnie znalazł drogę do bramki OIRP Katowice. Mecz był bardzo wyrównany ponieważ rozgrywany był ramka za bramkę. Dwie po stronie Radców zdobyli Wojciech Biskup i Marcin Kałat, jednak nie wystarczyło to na zdobycie chociaż jednego punktu.

⚽️ Wpadkę zaliczył Nowoczesny Chorzów/ Piotrbud. Koszmarem ponownie okazał się być Sportslaski.pl który zwyciężył 6:1. Zaczęło się dobrze, bo od prowadzenia w pierwszej minucie. Później strzelali już tylko Dziennikarze, którzy z zimną krwią wykorzystywali wyjątkową niefrasobliwość wicelidera.

⚽️ Szóstkę zainkasował również Rodor System. Nie jest to jednak sensacja ponieważ Chorzowianie mierzyli się z Rohlig Suus. Obrońca tytułu miał jasno sprecyzowany plan który konsekwentnie realizował. Wyglądało to na luźną grę, która miała jednak właściwą asymetrię. Nagłe przyspieszenie akcji najczęściej kończyło się skutecznym strzałem.

⚽️ W znakomitej formie jest Biedronka Team. Tym razem rossoneri wypunktowali MPGK 6:2. Wyjątkowo układała się im gra co miało obraz w postaci koronkowych akcji. Gra z pierwszej piłki dezorganizowała szyki obronne Katowiczan i napastnicy Biedronki dochodzili do wielu sytuacji bramkowych. Tylko dzięki ofiarnej postawie bramkarza Macieja Nowaka, skończyło się na sześciu golach..

Komentarze [0]Skomentuj


Strona główna Dodaj do ulubionych... Wyślij maila do Zarządu RLB

:: Ekstraklasa ::

:: Drużyny

:: Tabela

:: Terminarz

:: Wyniki

:: I Liga ::

:: Drużyny

:: Tabela

:: Terminarz

:: Wyniki


:: Galerie

:: Wywiady

:: Rankingi


Patronat prasowy
Patronat medialny