⚽️Termin zaległego meczu: MORIS Chorzów wtorek 11.06. godz. 19.15 SPORTSLASKI.PL - NOWOCZESNY CHORZÓW ⚽️

:: Aktualności

:: Przepisy gry

:: Regulamin

:: Formularz zgłoszenia

:: Oświadczenie

:: Oświadczenie COVID-19

:: Moje Konto

:: Liga Typerów

:: Kary

:: Informacje o RLB / Kontakt

:: Administracja


Zarejestruj się...
Zapomniałem hasła...
 ..::: ⚽️ W końcu!
Dodano: 2023-05-31 07:14:40
Avatarek

⚽️ Historycznego zwycięstwa w Ekstraklasie doczekało się OIRP Katowice. We wcześniejszych zawodach Radcy bywali już blisko, jednak zawsze czegoś brakowało. Tym razem dopisało szczęście ze Sportemslaskim.pl który nie należy do słabeuszy. Katowiczanie mieli plan którym chcieli zaskoczyć rywali. Od początku ruszyli do ofensywy, co przyniosło oczekiwany skutek. Najpierw napoczął przeciwników Michał Skrybko. Zanim Sport się zorientował, przegrywał już 0:2. Tym razem w 7’ trafił Krzysztof Bogusz. Odpowiedź przyszła za sprawą Adama Bryka, jednak dziennikarze zbyt długo nie utrzymali kontaktu. Na kilkadziesiąt sekund przed przerwą trzecią bramkę zdobył Jakub Leżak. Druga połowa przebiegała pod znakiem zmasowanego ataku Sportuslaskiego.pl. któremu udało się zdobyć jedną bramkę. Zamek hokejowy wykorzystał Łukasz Molo i ustalił wynik spotkania na 2:3.

⚽️ Świetnie rozpoczęli spotkanie gracze MPGK Katowice. W 11’ prowadzili z Nowoczesnym Chorzowem/ Piotrbudem już 3:0. Nagle coś się jednak zacięło i do głosu doszli Chorzowianie. Przed samą przerwą złapali kontakt i w drugiej odsłoniezaczęli grać bez stresu. Za sprawą Daniela Koniarka szybko wyszli na prowadzenie i kiedy wydawało się że już go nie oddadzą, bramkę wyrównującą zdobył Grzegorz Misterka.

⚽️ W meczu na szczycie spotkał się lider z wiceliderem. Biedronka potrzebowała zwycięstwa żeby zachować realne szanse na zdetronizowanie Rohlig Suus. Jak na liderów przystało mecz stał na najwyższym poziomie. Piękne akcje, mnóstwo sytuacji podbramkowych oraz parady bramkarzy były znakomitą wizytówką ligi. Z tego pojedynku tytanów lepiej wyszedł Rohlig który zwyciężył 6:3 wjeżdżając na autostradę do obrony tytułu. Hattricka zaliczył Arkadiusz Linkiewicz i umocnił się w klasyfikacji na króla strzelców.

⚽️ W pierwszej lidze odjeżdża Mirex. Chorzowianie bardzo męczyli się z Install Zicherem ale ostatecznie sięgnęli celu zwyciężając 5:4. Hatricka dla Zichera ustrzelił Grzegorz Wereszczak. Dla Mirexu bramki tradycyjnie zdobywał kwartet: Jaworowski, Hyży, Lewicki i Normantowicz.

⚽️ Jak cień za liderem podąża J Academy. Piekarzanie pokonali ZUH Instalator 6:1. Mimo porażki Instalator może być zadowolony z gry. Stwarzał sobie sytuacje i tanio skóry nie sprzedał. Honorową bramkę zdobył Dariusz Kasperczyk. Dla Juventusu po dublecie zdobyli Łukasz Beliński i Sebastian Gawlyta. Spadek formy odnotowuje Kiep.pl. Taki stan rzeczy skrzętnie wykorzystało WKU Chorzów. Mundurowi jak wytrawny bokser wypunktowali przeciwnika trzema trafieniami. Podwójna garda odniosła skutek w postaci czystego konta. Jest to historyczna chwila w zmaganiach ligowych zespołu WKU 

⚽️ Przed nami ostanie 4 kolejki spotkań. Uroczyste zakończenie sezonu zaplanowane jest na 16 czerwca. Tradycyjnie w City Pubie ;)

Komentarze [0]Skomentuj


Strona główna Dodaj do ulubionych... Wyślij maila do Zarządu RLB

:: Ekstraklasa ::

:: Drużyny

:: Tabela

:: Terminarz

:: Wyniki

:: I Liga ::

:: Drużyny

:: Tabela

:: Terminarz

:: Wyniki


:: Galerie

:: Wywiady

:: Rankingi


Patronat prasowy
Patronat medialny