⚽️Termin zaległego meczu: MORIS Chorzów wtorek 11.06. godz. 19.15 SPORTSLASKI.PL - NOWOCZESNY CHORZÓW ⚽️

:: Aktualności

:: Przepisy gry

:: Regulamin

:: Formularz zgłoszenia

:: Oświadczenie

:: Oświadczenie COVID-19

:: Moje Konto

:: Liga Typerów

:: Kary

:: Informacje o RLB / Kontakt

:: Administracja


Zarejestruj się...
Zapomniałem hasła...
 ..::: ⚽️ Mundurowi liderem!
Dodano: 2023-10-23 13:27:42
Avatarek

⚽️Grad bramek zobaczyliśmy w spotkaniu Nowoczesnego Chorzowa/ Piotrbudu z Mirexem . O ile o pierwsza połowa była zaledwie mżawką to w drugiej było prawdziwe oberwanie bramkowej chmury. Po wyniku 0:2 Nowoczesny wziął się za odrabianie strat i w drugiej odsłonie zdobył osiem goli! Cztery trafienia dorzucił Mirex i zaczęto zastanawiać się czy przypadkiem w przerwie ktoś nie zamknął bramkarzy w szatni.. Po cztery trafienia w tym widowiskowym spotkaniu zdobyli Adam Mania z Mirexu oraz Mateusz Bystrzowski z Nowoczesnego.

⚽️Sporo goli zobaczyliśmy w spotkaniu Biedronki z Rodor System. Tu jednak strzelała jedna drużyna. Znakomicie dysponowani gracze Biedronki szybko wyczuli ospałość rywali prowadząc po pięciu minutach już 3:0. Oba zespoły były w tym dniu na przeciwnych biegunach , dlatego mecz zakończył się zwycięstwem czerwono- czarnych 11:1. Siedem spośród jedenastu bramek zdobyli bracia Winciersz.

⚽️Zgoła odmienny przebieg miał mecz pomiędzy MPGK i Sportslaski.pl. Tutaj bramka padała za bramkę i wszystkie znaki na niebie wskazywały że skończy się podziałem punktów. Z tego wrażenia wyłamał się Adam Bonk który na minutę przed końcem wykończył misterną akcję i dał cenne zwycięstwo dziennikarzom. Jak to zwykle w ich meczach bywa postraszyły rywali Wodociągi. Rohlig Suus nie ma korzystnego bilansu z Wodociągami dlatego niezależnie od zajmowanej pozycji drżał o końcowy wynik. Tym razem wydawało się że mistrzowi pójdzie łatwiej, jednak jak się okazało tylko do pewnego momentu. Na trzy minuty przed końcem Rohling prowadził już różnicą czterech bramek. Wtedy obudziły się demony. Kraniki za sprawą Przemysława Wójcikowskiego i Roberta Ziajki w ciągu kilkudziesięciu sekund zdobyły dwie bramki mając apetyty na kolejne. Sprzymierzeńcem obrońcy tytułu był jednak czas który za chwilę się kończył i na tablicy wyników wyświetlił się wynik 5:3 dla Rohlig Suus.

⚽️W pierwszej lidze trafiły na siebie beniaminki. Samel Squad mocno wszedł w mecz i po pierwszej połowie prowadził już 4:0. Przebudzenie Dominopack nastąpiło w ostatnich dziesięciu minutach ale wtedy było już zbyt późno na dobry wynik.

⚽️Wiele emocji towarzyszyło spotkaniu Efektu z WKU. Obie drużyny zamierzały zainkasować komplet punktów dlatego nikt nogi nie cofał. Największą ochotę do gry wykazywał Robert Liksza z WKU który dwukrotnie wyprowadzał swój zespół na prowadzenie. Przy stanie 2:2 zwycięstwo mundurowym zapewnił Paweł Spyra który wspaniałym strzałem wykończył kontrę zespołu. Dla Efektu bramki zdobyli Mariusz Ochman i Zbigniew Szołtysik.

⚽️W tygodniu rozegrany został również zaległy mecz pomiędzy WKU i OIRP. Po wyrównanym meczu mundurowi zwyciężyli 4:3 dzięki czemu uplasowali się na fotelu lidera.

⚽️Zapraszamy do odwiedzania naszego FB, kanału You Tube, TikToka oraz strony www.rlb.pl

Komentarze [0]Skomentuj


Strona główna Dodaj do ulubionych... Wyślij maila do Zarządu RLB

:: Ekstraklasa ::

:: Drużyny

:: Tabela

:: Terminarz

:: Wyniki

:: I Liga ::

:: Drużyny

:: Tabela

:: Terminarz

:: Wyniki


:: Galerie

:: Wywiady

:: Rankingi


Patronat prasowy
Patronat medialny