⚽️Termin zaległego meczu: MORIS Chorzów wtorek 11.06. godz. 19.15 SPORTSLASKI.PL - NOWOCZESNY CHORZÓW ⚽️

:: Aktualności

:: Przepisy gry

:: Regulamin

:: Formularz zgłoszenia

:: Oświadczenie

:: Oświadczenie COVID-19

:: Moje Konto

:: Liga Typerów

:: Kary

:: Informacje o RLB / Kontakt

:: Administracja


Zarejestruj się...
Zapomniałem hasła...
 ..::: Biedronka z mistrzostwem! Jednak to nie koniec emocji 😉
Dodano: 2024-06-07 19:44:07
Avatarek

⚽️Na kolejkę przed końcem znamy już najważniejsze rozstrzygnięcia. Po zwycięstwie nad Rodorem po tytuł mistrza RLB sięgnął zespół Biedronki. Tym samym reprezentacja centrum Logistycznego z Rudy Śląskiej powtórzyła sukces sprzed czterech sezonów i przerwała panowanie Rohlig Suus. A skoro jesteśmy przy niespełnionym obrońcy tytułu, to Rohlig ma szansę na wicemistrzostwo. Tak się złożyło że warunkiem jest pokonanie świeżo upieczonego mistrza. W sytuacji powinięcia się nogi przez Rohlig Suus na szansę czeka Nowoczesny Chorzów/ Piotrbud. Chorzowianie mają do rozegrania dwa spotkania. Zaległe ze Sportslaski.pl oraz planowe z Tauronem. W przypadku kompletu zwycięstw i utraty punktów przez Rohlig to Nowoczesny zdobędzie tytuł wicemistrzowski. Szykuje nam się emocjonująca kolejka… Na trzeci stopień podium szanse zachowało również MPGK. Katowiczanie po znakomitym początku obniżyli nieco loty i pozostała im walka o brązowy medal. Spokojnym ligowego bytu może być Rodor System który zajął środkową pozycję w tabeli. Ostatnia kolejka rozstrzygnie losy ekstraklasowego bytu. Staną w szranki drużyny Mirexu, Sportuslaskiego.pl oraz Taurona Ciepło. Beniaminek jest w najtrudniejszym położeniu ponieważ traci do pozostałych rywali dwa punkty.

⚽️W pierwszej lidze znamy już nowo upieczonego Ekstraklasowca. Po raz pierwszy w historii szanse występu wśród najlepszych zespołów RLB zagwarantowało sobie WKU Chorzów. Na kolejkę przed końcem mundurowi mają siedem punktów przewagi nad Eblis B&L. Beniaminek z branży reklamowej miał olbrzymi potencjał jednak problemy kadrowe zweryfikowały jego wyniki. Na tytuł wicemistrzowski ma teoretyczne szanse OIRP Katowice. Radcy musieliby zwyciężyć mecz z Mebel Glass i liczyć na potknięcie Eblis. Na spokojnych pozycjach plasują się Efekt Chorzów, Mebel Glass i Wodociągi. Nadal toczy się zacięta rywalizacja na króla strzelców i najlepszego bramkarza każdej z lig. Nierozstrzygnięta jest liga typerów oraz Puchar Fair Play.

⚽️Ostateczne wyniki zapadną we wtorkowy wieczór a podsumowanie ligowych zmagań planowane jest na piątek, 14 czerwca w katowickim City Pubie.

⚽️Zapraszamy szanownych gości na godzinę 19.00. Po drobnym poczęstunku odbędzie się ceremonia dekoracji zwycięzców i uczestników RLB. Na godzinę 21.00 zaplanowane jest wspólne oglądanie meczu otwarcia Mistrzostw Europy. Wystąpią w nim zespoły Niemiec i Szkocji.

⚽️Zapraszamy serdecznie!

Komentarze [0]Skomentuj


Strona główna Dodaj do ulubionych... Wyślij maila do Zarządu RLB

:: Ekstraklasa ::

:: Drużyny

:: Tabela

:: Terminarz

:: Wyniki

:: I Liga ::

:: Drużyny

:: Tabela

:: Terminarz

:: Wyniki


:: Galerie

:: Wywiady

:: Rankingi


Patronat prasowy
Patronat medialny