*** Nowe Terminy zaległych spotkań RLB Ekstraklasy; Wtorek, 08.12. godz. 20.50: ARCELORMITTAL - WODOCIĄGI , godz. 21.40: INSTALL ZICHER - EFEKT CHORZÓW; Czwartek 10.12. godz. 19.45: ROHLIG SUUS - MPGK ***I LIGA; Wtorek 08.12. godz. 20.00: PERFEKT DEVELOPER- KLINIKA 2000, godz. 22.30: NOWODVORSKI - NOWOCZESNY CH. ; Czwartek 10.12. godz. 18.50: WKU - ENERGO TRANSPORT

:: Aktualności

:: Przepisy gry

:: Regulamin

:: Formularz zgłoszenia

:: Oświadczenie

:: Moje Konto

:: Liga Typerów

:: Kary

:: Informacje o RLB / Kontakt

:: Administracja


Zarejestruj się...
Zapomniałem hasła...
 ..::: Wracamy na salony ;)
Dodano: 2020-09-09 08:13:50
Avatarek

We wtorek 29 września zamierzamy wrócić na ligowe parkiety i kontynuować sezon rozpoczęty w lutym. Wprawdzie będzie to kontynuacja Edycji wiosennej, jednak będzie w niej ,,jesienna atrakcja”. Mamy tu na myśli Puchar Ligi 2020, który zaplanowany jest na grudzień bieżącego roku. Wznowienie ligi rozpoczniemy od czwartej kolejki, pozostało jednak do rozegrania jeszcze kilka spotkań przerwanej trzeciej kolejki Ekstraklasy i I ligi. Te spotkania zaplanowane są na wtorek, 15 września w Hali przy ul. Dąbrowskiego w Chorzowie.

Zerknijmy zatem na aktualną sytuację w tabeli. W Ekstraklasie, najdłuższy w historii pobyt na fotelu lidera przypadł reprezentacji SportuSlaskiego.pl/ MG która zgromadziła na swoim koncie 7 pkt. Za plecami Dziennikarzy znajdują się zespoły INSTAL ZICHER, MPGK KATOWICE i EFEKT CHORZÓW które zgromadziły o jedno oczko mniej. W pierwszej lidze liderem kwarantanny został zespół Silesii Orange Polska, który przed ,,lockdownem” zanotował komplet zwycięstw. Za plecami Orange plasuje się Nowoczesny Chorzów/ Piotrbud który również zdobył komplet, jednak rozegrał o jedno spotkanie mniej.

Wznowienie sezonu wiąże się ze zachowaniem wszelkich procedur bezpieczeństwa sanitarnego w związku z epidemią Covid-19. W najbliższym czasie kapitanowie zespołów otrzymają drogą elektroniczną formularze oświadczeń związanych z ogólnymi zasadami epidemiologicznymi oraz wytycznymi dotyczącymi organizacji rozgrywek RLB.

Komentarze [0]Skomentuj


Strona główna Dodaj do ulubionych... Wyślij maila do Zarządu RLB

:: Ekstraklasa ::

:: Drużyny

:: Tabela

:: Terminarz

:: Wyniki

:: I Liga ::

:: Drużyny

:: Tabela

:: Terminarz

:: Wyniki


:: Galerie

:: Wywiady

:: Rankingi


Patronat prasowy
Patronat medialny