⚽️Termin zaległego meczu: MORIS Chorzów wtorek 11.06. godz. 19.15 SPORTSLASKI.PL - NOWOCZESNY CHORZÓW ⚽️

:: Aktualności

:: Przepisy gry

:: Regulamin

:: Formularz zgłoszenia

:: Oświadczenie

:: Oświadczenie COVID-19

:: Moje Konto

:: Liga Typerów

:: Kary

:: Informacje o RLB / Kontakt

:: Administracja


Zarejestruj się...
Zapomniałem hasła...
 ..::: ⚽️ Zapowiadali sensację…
Dodano: 2023-05-31 08:04:47
Avatarek

⚽️ Nie przestaje zaskakiwać Efekt Chorzów. Tym razem Efekt odprawił z kwitkiem lidera pierwszej ligi. Ktoś kto słuchał przedmeczowe wypowiedzi zawodników Efektu zastanawiał się czy przypadkiem nie przedłużył im się weekend, albo może źle odczytali terminarz ;) Jak się jednak okazało, odważne wypowiedzi nie były rzucane na wiatr. Po znakomitym meczu, pomyśle na grę oraz konsekwencji w grze obronnej Efekt wypunktował Mirex 8:6. Spotkanie było bardzo wyrównane i szala zwycięstwa przechylała się raz na jedną raz na drugą stronę. O ostatecznym zwycięstwie zadecydowały ostatnie cztery minuty. Wtedy do wyrównania doprowadził Artur Białas, a kolejne trafienia na wagę zwycięstwa dorzucili Marek Sodowski i Zbigniew Szołtysik. Kapitan Efektu rozgrywał znakomite zawody zdobywając aż cztery ważne bramki.

⚽️ Potknięcia Efektu nie wykorzystało J Academy. Piekarzanie tylko zremisowali z przechodzącym kryzys Kiep.pl. Mecz toczony był bramka za bramkę i finalnie na zegarze pojawił się wynik 5:5. Formą strzelecką zaimponował Sebastian Gawlyta który dla Juve zdobył cztery gole. W Kiepie najlepiej zaprezentował się Ireneusz Gryboś zdobywając hattricka.

⚽️ W meczu o sześć punktów WKU Chorzów pokonało Install Zicher dzięki czemu usadowiło się na trzecim stopniu podium. Mecz nie obfitował w bramki i kiedy wszystko wskazywało że zakończy się remisem do akcji wkroczył Robert Liksza. Ofiarnym wślizgiem wykończył koronkową akcję ustalając wynik spotkania na 2:1. Słodko gorzki smak miała ta zwycięska bramka. Popularny Bercik zwichnął sobie palca, co miejmy nadzieje nie pokrzyżuje urlopowych planów.

⚽️ Postawę fair play zademonstrowali reprezentanci Biedronki w meczu przeciwko Nowoczesny Chorzowów/ Piotrbud. Najpierw zgodzili się by w szeregach rywali zagrał sędzia, by później w przypadku kontuzji bramkarza Nowoczesnego uszczuplić swój skład o jednego gracza. W tej wspaniałej postawie wynik zszedł na dalszy plan. Należy jednak odnotować że rossoneri zwyciężyli 13:5. Sześć bramek dla zwycięzców zdobył Dawid Kłosek, a dla pokonanych trzy trafienia zanotował Daniel Koniarek. Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia Sebastianowi Żydkowi który doznał kontuzji kolana i przedwcześnie musiał opuścić pole gry.

⚽️ Brak optymalnej kadry Rodor Systemu wykorzystało MPGK. Katowiczanie od początku ruszyli do ataku co już w drugiej minucie udokumentowali bramką. Do przerwy było ich pięć, a mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 8:1. Hattricka zdobył Grzegorz Misterka, a honorowe trafienie Rodoru było autorstwa Patryka Wojaczka.

⚽️ Odjeżdża rywalom lider klasyfikacji króla strzelców, Arkadiusz Linkiewicz. Ikona strzelców rozgrywek RLB dorzucił trzy bramki w spotkaniu przeciwko OIRP Katowice. Mecz przeciwko OIRP rozgrywany był pod dyktando faworytów którzy przewagę systematycznie zamieniali w gole. Radcy mieli swoje okazje ale statystyka zdobywanych bramek ma swoją wymowę. O ile do obrony nie można mieć większych zastrzeżeń, to w formacji ataku jest wiele do zrobienia. Po końcowym gwizdku na tablicy wyników wyświetlił się rezultat 6:1, a jedynego gola dla OIRP zdobył Jakub Leżak.

⚽️ Tym samym wynikiem zakończył się pojedynek pomiędzy Sportslaski.pl a Wodociągami. Katowiczanie wystąpili bez czołowego bramkarza Tomasza Ulfika co mocno zagmatwało sytuację już przed pierwszym gwizdkiem. W jego rękawice wszedł Piotr Zychla który na co dzień gra w polu. Mimo determinacji i ofiarnych interwencji świeżo upieczonego bramkarza Dziennikarze znaleźli sposób na jego pokonanie. Najpierw zrobił to Marcin Dudek a następnie reszta ferajny. Kraniki próbowały się odgryzać ale w tym dniu wyraźnie brakowało animuszu. Siła ognia starczyła tylko na jedną bramkę Tomasza Koniorczyka.

⚽️ Trzy kolejki dzielą nas od zakończenia sezonu i imprezy finałowej która zaplanowana jest na 16 czerwca w City Pubie.

Komentarze [0]Skomentuj


Strona główna Dodaj do ulubionych... Wyślij maila do Zarządu RLB

:: Ekstraklasa ::

:: Drużyny

:: Tabela

:: Terminarz

:: Wyniki

:: I Liga ::

:: Drużyny

:: Tabela

:: Terminarz

:: Wyniki


:: Galerie

:: Wywiady

:: Rankingi


Patronat prasowy
Patronat medialny