⚽️Termin zaległego meczu: MORIS Chorzów wtorek 11.06. godz. 19.15 SPORTSLASKI.PL - NOWOCZESNY CHORZÓW ⚽️

:: Aktualności

:: Przepisy gry

:: Regulamin

:: Formularz zgłoszenia

:: Oświadczenie

:: Oświadczenie COVID-19

:: Moje Konto

:: Liga Typerów

:: Kary

:: Informacje o RLB / Kontakt

:: Administracja


Zarejestruj się...
Zapomniałem hasła...
..:: Informacje o RLB ::..

ORGANIZATOR:
Rekreacyjna Liga Biznesu
Sebastian Jarzębak
tel. 504 016 554, 509 021 479
rlb.biuro@gmail.com
www.rlb.pl

OFERTA:
W obecnej dobie aktywne formy spędzania wolnego czasu są szczególnie potrzebne i cieszą się dużym zainteresowaniem zarówno pracowników jak i kadry kierowniczej znaczących na polskim rynku przedsiębiorstw jak i mniejszych firm. Oferta nasza dotyczy osób nie trenujących w klubach, które po dniu pracy mają ochotę na czynny wypoczynek. Zapraszamy wszystkich chętnych oraz miłośników czynnego wypoczynku do wzięcia udziału w turnieju piłki nożnej oraz Pucharu Ligi RLB.

PROPOZYCJA:
Rekreacyjna Liga Biznesu jest podzielona na dwie ligi: Ekstraklasę i 1 ligę. W każdej z lig obowiązuje system "każdy z każdym". Oznacza to, że w jednej edycji rozgrywek drużyna gra ok. 14 spotkań. Edycja wiosenna trwa od lutego do końca czerwca, edycja jesienna natomiast od września do stycznia. W edycji jesiennej rozgrywany jest Puchar Ligi RLB. Mecze odbywają się w halach: Katowice ul. Mikołowska oraz MORIS Chorzów ul. Dąbrowskiego. Mecze prowadzą profesjonalni sędziowie z ukończonym kursem sędziowskim i praktyką w rozgrywkach PZPN i innych ligach.

KIEDY:
Spotkania rozgrywane są w sposób nie kolidujący z pracą zawodową, raz w tygodniu od poniedziałku do piątku w godzinach wieczornych.

ZAPEWNIAMY:
Obiekt sportowy, parkingi, sędziów, obsługę turnieju, napoje, zaplecze sanitarne (szatnie, prysznice), relacje video, foto reportaże, reklamę. Wyniki prezentowane są na łamach Dziennika Zachodniego oraz strony internetowej www.rlb.pl. Oferujemy również możliwość zakupu sprzętu sportowego.

NAGRODY:
Podczas uroczystego wieczoru finałowego organizowanego w klubie muzycznym, drużyny otrzymują puchary i dyplomy, a zwycięzcy nagrody rzeczowe.

MOTTO:
Ruch zastąpi wiele leków, lecz żaden lek nie zastąpi ruchu.


Strona główna Dodaj do ulubionych... Wyślij maila do Zarządu RLB

:: Ekstraklasa ::

:: Drużyny

:: Tabela

:: Terminarz

:: Wyniki

:: I Liga ::

:: Drużyny

:: Tabela

:: Terminarz

:: Wyniki


:: Galerie

:: Wywiady

:: Rankingi


Patronat prasowy
Patronat medialny