⚽️Termin zaległego meczu: MORIS Chorzów wtorek 11.06. godz. 19.15 SPORTSLASKI.PL - NOWOCZESNY CHORZÓW ⚽️

:: Aktualności

:: Przepisy gry

:: Regulamin

:: Formularz zgłoszenia

:: Oświadczenie

:: Oświadczenie COVID-19

:: Moje Konto

:: Liga Typerów

:: Kary

:: Informacje o RLB / Kontakt

:: Administracja


Zarejestruj się...
Zapomniałem hasła...
 ..::: ⚽️ Rohlig Suus obrońcą tytułu!
Dodano: 2023-06-11 22:29:13
Avatarek

⚽️ Na kolejkę przed końcem sezonu tytuł mistrzowski obronił Rohlig Suus. To już druga korona zespołu dowodzonego przez Grzegorza Łukaszka. W trzynastej kolejce reprezentacja branży logistycznej pokonała MPGK Katowice 4:1 i niezależnie od innych wyników może cieszyć się z ponownego sukcesu. Na listę strzelców wpisali się Arkadiusz Linkiewicz, Sebastian Kądziołka, Aleksander Głowa i Dawid Gibki. Honorowe trafienie dla walczących o brązowy medal Katowiczan zdobył Grzegorz Lesik. Arkadiusz Linkiewicz ma również szansę na obronę trofeum króla strzelców. Aktualnie wraz z Dawidem Kłoskiem z Biedronki przewodzą klasyfikacji strzelców. Obaj panowie mają na swoim koncie 25 zdobytych goli. Wysokie notowania do obrony tytułu najlepszego bramkarza ma również Adam Gros. Bramkarz Rohlig Suus ma najlepszy bilans straconych bramek.

⚽️ Po okazałym zwycięstwie nad Wodociągami znamy również wicemistrza ligi. Zwyciężając 13:3, Biedronka nie osiągnęła szczytu marzeń ale srebrny medal ma również swoją wymowę.

⚽️ Borykający się z problemami kadrowymi Nowoczesny Chorzów / Piotrbud walczy by nie powtórzyć wpadki z zeszłego roku. Dla przypomnienia, Chorzowianie na finiszu rozgrywek stracili tytuł wicemistrzowski lądując na czwartej pozycji. Nowoczesny pokonał OIRP Katowice 7:4, a ciężar zdobywania bramek wziął na siebie Mateusz Bystrzowski. Popularny Matys zanotował 5 trafień. Był to również ważny mecz dla Radców Prawnych. Jedynie zwycięstwo przedłużało ich szanse na pozostanie w szeregach najlepszych zespołów RLB. Ambitny beniaminek odebrał solidną lekcję rywalizacji w Ekstraklasie która z pewnością zaprocentuje w przyszłości. Najbardziej bolą mecze przegrane tylko jedną bramką…

⚽️ W meczu o piątą lokatę lepiej zaprezentował się Sportslaski.pl. Dziennikarze zwyciężyli Rodor System 2:0.

⚽️ Pierwsza liga ma również swojego bohatera. Po zwycięstwie nad WKU awans do Ekstraklasy zapewnił sobie Mirex Chorzów. Lider tabeli przejechał się po Mundurowych zwyciężając 9:3. Dwie bramki zdobył Krzysztof Jaworowski który z 22 golami jest wiceliderem klasyfikacji na króla strzelców.

⚽️ Zagorzała walka toczy się o tytuł wicemistrzowski drugiej ligi. Po zwycięstwie nad Instalatorem Bytom do stawki włączył się Install Zicher. Swój mecz oddał J Academy . Piekarzanie ulegli Efektowi 0:3 dzięki czemu sytuacja w tabeli stała się naprawdę ciekawa.

⚽️ Przed nami ostatnia kolejka i piątkowa impreza w katowickim City Pubie.

Komentarze [0]Skomentuj


Strona główna Dodaj do ulubionych... Wyślij maila do Zarządu RLB

:: Ekstraklasa ::

:: Drużyny

:: Tabela

:: Terminarz

:: Wyniki

:: I Liga ::

:: Drużyny

:: Tabela

:: Terminarz

:: Wyniki


:: Galerie

:: Wywiady

:: Rankingi


Patronat prasowy
Patronat medialny