⚽️RLB ⚽️

:: Aktualności

:: Przepisy gry

:: Regulamin

:: Formularz zgłoszenia

:: Oświadczenie

:: Oświadczenie COVID-19

:: Moje Konto

:: Liga Typerów

:: Kary

:: Informacje o RLB / Kontakt

:: Administracja


Zarejestruj się...
Zapomniałem hasła...
 ..::: Pokonali niepokonanych...
Dodano: 2023-11-25 16:56:35
Avatarek

⚽️Dopiero w dziesiątej kolejce znalazł się śmiałek który znalazł sposób na lidera. Rohlig Suus praktycznie od początku rozgrywek usadowił się na szczycie tabeli odprawiając z kwitkiem kolejnych rywali. Tym razem było inaczej. Nowoczesny Chorzów / Piotrbud przetrzymał napór obrońcy tytułu i w samej końcówce wyprowadził zabójczy cios. W rolę egzekutora wpisał się Jarosław Kowalski który po dłuższej nieobecności przypomniał że był znaczącym ogniwem landrynek. Na kilkadziesiąt sekund przed końcową syreną ,,Jaro” pokazał że szybkość jest nadal jego wielkim atutem. Ruszył do prostopadłej piłki wychodząc sam na sam z golkiperem Rohlig Suus. Obserwujący akcje współpartnerzy zamarli… by nagle rzucić się w kierunku filigranowego napastnika! Bramka na wagę trzech punktów stała się faktem a lider po raz pierwszy stracił punkty.

⚽️Ciężką przeprawę z Rodor System miał Sportslaski.pl. O zwycięstwie dziennikarzy zadecydował znakomity finisz autorstwa Kamila Kaczmarzyka. W ostatnich dziesięciu minutach kapitan Sportu ustrzelił hattricka wyciągając wynik na 5:4.

⚽️Bez historii odbyły się derby Katowic. Wodociągom nie wychodziło nic, a MPGK wszystko. Efekt mógł być tylko jeden. 0:9 i kraniki szybko będą chciały zapomnieć o tej potyczce. Najwięcej bramek dla zwycięzców zdobyli Andrzej Wronowski (4) i Grzegorz Misterka (3).

⚽️W pierwszej lidze w zasadzie większość meczów jest na szczycie. W jednym z nich WKU Chorzów pokonało OIRP Katowice 7:2. Wyjątkowo jak na tą potyczkę sędziowie nie musieli pokazywać kartek a zobaczyliśmy jedynie bramki. Najwięcej z nich zdobyli Robert Liksza i Paweł Spyra którzy zanotowali po hattricku.

⚽️W kolejnym meczu o awans Install Zicher wypunktował Samel Squad 5:1. Było to raczej jednostronne widowisko ponieważ wybierając MVP meczu głównym faworytem byłby bramkarz pokonanych Łukasz Samela. Po tym co wyprawiał kapitan Squadu życzliwi śmieją się że w następnym meczu będzie obserwowany przez kluby z Fogo Ekstraklasy 😉

⚽️Przed nami dwie kolejki rozgrywek a po nich Puchar Ligi 2023. Losowanie pucharowych zmagań odbędzie się w poniedziałek, 4 grudnia o godzinie 20.15 w Hali Katowice.

Komentarze [0]Skomentuj


Strona główna Dodaj do ulubionych... Wyślij maila do Zarządu RLB

:: Ekstraklasa ::

:: Drużyny

:: Tabela

:: Terminarz

:: Wyniki

:: I Liga ::

:: Drużyny

:: Tabela

:: Terminarz

:: Wyniki


:: Galerie

:: Wywiady

:: Rankingi


Patronat prasowy
Patronat medialny