⚽️RLB ⚽️

:: Aktualności

:: Przepisy gry

:: Regulamin

:: Formularz zgłoszenia

:: Oświadczenie

:: Oświadczenie COVID-19

:: Moje Konto

:: Liga Typerów

:: Kary

:: Informacje o RLB / Kontakt

:: Administracja


Zarejestruj się...
Zapomniałem hasła...
 ..::: Raz, dwa, trzy… Rohlig Suus po raz trzeci Mistrzem RLB!
Dodano: 2024-01-04 23:53:43
Avatarek

Na dwie kolejki przed zakończeniem sezonu znamy Mistrza Rekreacyjnej Ligi Biznesu.

⚽️Został nim trzeci raz z rzędu Rohlig Suus! Reprezentacja firmy branży logistycznej posiadła patent na zwyciężanie ligi. Zespół dowodzony przez Grzegorza Łukaszka i Piotra Szałkiewicza zdobył 33 punkty co dało im bezpieczną przewagę na drugą w tabeli Biedronką która zgromadziła 25 oczek. Dominatora RLB już znamy, walka będzie się toczyć o kolejne stopnie podium. Na medalowe miejsca mają jeszcze szanse cztery drużyny. W najkorzystniejszej sytuacji do wicemistrzostwa jest wspomniana Biedronka która ma trzy punkty przewagi nad Nowoczesnym Chorzowem/Piotrbudem oraz kolejno cztery i sześć punktów nad Mirexem i Sportemslaskim.pl. Kolejne miejsca zajmuje MPGK Katowice, Rodor System oraz Wodociągi. W przypadku Kraników los nie pozostawia złudzeń. Doświadczony zespół z Katowic nie posiada już matematycznych szans na utrzymanie.

⚽️W pierwszej lidze nadal jak w kotle. Szanse na awans mają aż cztery zespoły. Na uprzywilejowanej pozycji jest Install Zicher który ma trzy punkty przewagi nad goniącymi. W grupie pościgowej znalazło się WKU Chorzów, OIRP Katowice oraz Samel Squad. Matematyczne szanse na podium posiadają również Efekt i Kiep.pl. Bez troski jest Dominopack który badawczo potraktował ten sezon. Ekipa z Piekar Śląskich jednak z meczu na mecz notuje zauważalny progres.

⚽️Przed nami dwa tygodnie rozgrywek a po nich uroczyste zakończenie sezonu które odbędzie się 19 stycznia w katowickim City Pubie.

Komentarze [0]Skomentuj


Strona główna Dodaj do ulubionych... Wyślij maila do Zarządu RLB

:: Ekstraklasa ::

:: Drużyny

:: Tabela

:: Terminarz

:: Wyniki

:: I Liga ::

:: Drużyny

:: Tabela

:: Terminarz

:: Wyniki


:: Galerie

:: Wywiady

:: Rankingi


Patronat prasowy
Patronat medialny