⚽️RLB ⚽️

:: Aktualności

:: Przepisy gry

:: Regulamin

:: Formularz zgłoszenia

:: Oświadczenie

:: Oświadczenie COVID-19

:: Moje Konto

:: Liga Typerów

:: Kary

:: Informacje o RLB / Kontakt

:: Administracja


Zarejestruj się...
Zapomniałem hasła...
 ..::: Ostatnia prosta.
Dodano: 2024-01-13 18:54:32

⚽️Wkraczamy w finiszowy etap rozgrywek RLB. Przed ostatnią kolejką Ekstraklasy główne kwestie są już rozstrzygnięte. Mistrzem jest Rohlig Suus a wice- drużyna Biedronki. Pozostaje walka o trzeci stopień podium. W korzystniejszej pozycji jest Mirex który ma dwa punkty przewagi nad Nowoczesnym Chorzowem/ Piotrbudem. Teoretycznie sprawa wydawała by się łatwa gdyby nie rywal. Naprzeciwko pretendenta do trzeciego miejsca stoi bowiem świeżo upieczony Mistrz który z pewnością będzie chciał zakończyć sezon z klasą. Nowoczesny z kolei gra ze Sportemslaskim.pl który w zasadzie nie walczy już o nic ale należy spodziewać się że tanio skóry nie sprzeda. W kolejnych parach zmierzą się Wodociągi z Biedronką i MPGK z Rodor System.

⚽️W pierwszej lidze czeka nas prawdziwa gratka. W poniedziałek o 20.15 zmierzą się zespoły OIRP i Install Zicher o bezpośredni awans do ekstraklasy! Installowi wystarczy remis, natomiast Radcy muszą zwyciężyć różnicą czterech bramek. Generalnie nadal kwestia otwartą jest ostateczny skład podium. Oprócz wymienionych zespołów szanse na medal mają WKU Chorzów i Samel Squad. Mundurowi o zwycięstwo zagrają z Dominopackiem a Samel zainkasuje punkty wakatem. W meczu o prestiż zmierzą się Efekt Chorzów z Kiep.pl

⚽️We wtorek wieczorem będziemy znać ostateczny kształt tabeli a w piątkowy wieczór uroczyście podsumujemy 45 sezon RLB. Zapraszamy na party finałowe które rozpocznie się o godzinie 19.30 w katowickim City Pubie.

Komentarze [0]Skomentuj


Strona główna Dodaj do ulubionych... Wyślij maila do Zarządu RLB

:: Ekstraklasa ::

:: Drużyny

:: Tabela

:: Terminarz

:: Wyniki

:: I Liga ::

:: Drużyny

:: Tabela

:: Terminarz

:: Wyniki


:: Galerie

:: Wywiady

:: Rankingi


Patronat prasowy
Patronat medialny