Zapomniałem hasła...

..::: MPGK atakuje!
Dodano: 2024-03-10 19:53:33
Avatarek

⚽️Sensacyjnie rozpoczęła się druga kolejka ekstraklasy RLB. Faworyzowany Rohlig Suus niespodziewanie uległ MPGK Katowice 2:5. O końcowym rezultacie zdecydowała pierwsza połowa kiedy to MPGK bez respektu ruszył na utytułowanego rywala. Snajperzy z Katowic byli w ten wieczór wyjątkowo skuteczni i w zasadzie każdą korzystną sytuację zamieniali na gola. Do przerwy na tablicy wyników widniał rezultat 5:0! Zryw obrońcy tytułu wystarczył na zdobycie dwóch bramek i zaskakujący wynik poszedł w świat. Hattricka dla zwycięzców zdobył Beniamin Ilnicki. Po trafieniu dorzucili Paweł Front i Tomasz Wilk. Dla pokonanych listę strzelców wpisał się Sebastian Kądziołka i Piotr Szałkiewicz.

⚽️Zwycięstwo nad Tauronem wyszarpał Rodor System. Większość czasu mecz toczył się bramka za bramkę a o zwycięstwie Chorzowian zadecydowało końcowe dziesięć minut. Dwa gole z rzędu Michała Krajewskiego pozwoliły odskoczyć przeciwnikom, a dzieła dopełnił Damian Majchrzak który ustalił wynik na 7:5. Była to zarazem czwarta bramka tego zawodnika w spotkaniu.

⚽️Śladu po kontuzji nie widać już u Dawida Kłoska. Silny fizycznie napastnik po dwóch kolejkach przewodzi stawce na króla strzelców. Tym razem gracz Biedronki dorzucił dwa oczka w pojedynku z Mirexem. Czerwono – czarni wystąpili w optymalnym składzie i od początku narzucili swoje warunki. Dużo ruchu, szybkie tempo to atuty obu zespołów jednak jakość była po stronie wicemistrza, który zwyciężył 6:2.

⚽️W pierwszej lidze drugie zwycięstwo z rzędu zanotował Eblis B&L. Reprezentanci firmy reklamowej pokonali Efekt Chorzów 6:3. Mecz stał na wysokim poziomie i był ładny dla oka. Akcje przenosiły się z jednej bramki pod drugą a bramkarze uwijali się jak w ukropie. Więcej atutów było po stronie beniaminka który sprawia wrażenie dobrze poukładanego co przy niewielkiej przestrzeni jest sporym atutem. Trzy gole dla zwycięzców zdobyli bracia Budzik, dwie Wojciech Kozłowski i jedną Mateusz Twardenga. Na listę Efektu wpisał się Dawid Jasinowski i podwójnie Mariusz Ochman.

⚽️Iskrzyło w meczu pomiędzy Wodociągami i Mebel Glass. Początkowo spotkanie układało się po myśli Kraników które systematycznie wychodziły na prowadzenie. Coś jednak wpadło w obieg i maszyna się przytkała co skrzętnie wykorzystali rywale. Najpierw w 29’ wyrównał Sarkowicz a ostateczny cios na cztery minuty przed końcową syreną wyprowadził kapitan zespołu Mebli, Michał Richter. Wcześniejsze gole dla zwycięzców zdobyli Adrian Beiner i Andrzej Kaprol. Dla Wodociągów strzelali Przemysław Wójcikowski (2) i Paweł Kozłowski.

⚽️Wyjątkowo gładko poszło Radcom Prawnym. Jest to spore zaskoczenie bo potyczki z WKU zawsze miały swój smaczek i nie tylko sportowe emocje. Tym razem solidna obrona OIRP była nie do sforsowania niczym twierdza na marmurowej skale. Właśnie tym aspektem drużyna Radców zrobiła różnicę a później skutecznie zaatakowała. Dwa razy Krzysztof Bogusz oraz po razie Damian Seręga i Jakub Janiszewski znaleźli drogę do bramki strzeżonej przez Henryka Kofina ustalając wynik meczu na 4:0.

⚽️Zapraszamy do odwiedzania TIK TOK-a. Konto: RLB_Liga fb: rekreacyjna liga biznesu