⚽️Termin zaległego meczu: MORIS Chorzów wtorek 11.06. godz. 19.15 SPORTSLASKI.PL - NOWOCZESNY CHORZÓW ⚽️

:: Aktualności

:: Przepisy gry

:: Regulamin

:: Formularz zgłoszenia

:: Oświadczenie

:: Oświadczenie COVID-19

:: Moje Konto

:: Liga Typerów

:: Kary

:: Informacje o RLB / Kontakt

:: Administracja


Zarejestruj się...
Zapomniałem hasła...
 ..::: ⚽️ Rozpoczął się 45 sezon Rekreacyjnej Ligi Biznesu!
Dodano: 2023-09-23 16:45:26
Avatarek

⚽️ Czy Rohlig Suus trzeci raz z rzędu sięgnie po tytuł? Czy przeszkodzi im w tym Biedronka, Nowoczesny Chorzów a może jeszcze ktoś inny…? Kto awansuje do Ekstraklasy a kto jej szeregi opuści? Na te i wiele innych odpowiedzi będziemy musieli poczekać do stycznia…

⚽️ A za nami już pierwsza kolejka! W inauguracyjnym meczu Efekt Chorzów pokazał nie tylko znakomitą kolekcję nike, ale i świetną dyspozycję pokonując Install Zicher 3:1. W drugim spotkaniu zobaczyliśmy beniaminka rozgrywek, drużynę SAMEL SQUAD z Tarnowskich Gór. Jak na nowicjusza, los nie był zbyt łaskawy i w pierwszym meczu skojarzył ich z OIRP Katowice. Doświadczenie ekstraklasowe Radców zaprocentowało i pokonali Tarnogórzan 10:3. Formą strzelecką błysnął Krzysztof Bogusz który zdobył 5 goli. Dobrze przepracowali przerwę gracze Kiep.pl. Drużyna dowodzona przez Michała Richerta od początku ruszyła do szturmu na pozycje mundurowych prowadząc po dwudziestu minutach już 6:0! Dopiero w drugiej połowie zawodnicy WKU zorientowali się że jest już po wakacjach. Wzięli się do odrabiania strat jednak starczyło im to na 3 trafienia. Kiep dorzucił jeszcze jedno trafienie i mecz zakończył się wynikiem 7:3.

⚽️ W ekstraklasie pierwsze szlify zbiera Mirex. Chorzowianie zmierzyli się z Rodor System i na dzień dobry sprawili niespodziankę. Znakomity finisz i hattrick Adama Manii zapewnił zwycięstwo beniaminkowi 5:2.

⚽️ Końcówka również zadecydowała o zwycięstwie Rohlig Suus. Obrońca tytułu długo nie mógł napocząć Sportslaski.pl. Impas zażegnał niezawodny Arkadiusz Linkiewicz. Król strzelców poprzedniego sezonu w 33’ znalazł drogę do bramki strzeżonej przez Marcina Franckę. Później było już trochę łatwiej i Rohlig pokonał dziennikarzy 3:0.

⚽️ Ostatnia minuta zdecydowała o zwycięstwie Biedronki. Przy długo utrzymującym się remisie 2:2 z MPGK, na sekundy przed końcem dynamiczną akcję sfinalizował Marcin Winciersz. Znakomitym strzałem z pierwszej piłki nie dał szans Maciejowi Nowakowi ustalając wynik meczu na 3:2.

⚽️ Postraszyły rywali Wodociągi przejmując inicjatywę na początku meczu. Przewaga kraników została udokumentowana dwoma bramkami. Nowoczesny Chorzów/ Piotrbud potrzebował trochę czasu żeby odnaleźć się na parkiecie. Zrobił to jednak na tyle skutecznie że do przerwy doprowadził do remisu. W drugiej połowie strzelał już tylko Nowoczesny i spotkanie zakończyło się wynikiem 4:2.

⚽️ Zapraszamy do zmagań w lidze typerów...

Komentarze [0]Skomentuj


..::: Niedozwolona operacja :::..

Musisz byc zarejestrowanym użytkownikiem jeśli chcesz dodawać komentarze...

Aby się zarejestrować kliknij link obok: Rejestracja

Jeśli posiadasz już konto to zaloguj się poniżej:

Zapomniałem hasła...

Strona główna Dodaj do ulubionych... Wyślij maila do Zarządu RLB

:: Ekstraklasa ::

:: Drużyny

:: Tabela

:: Terminarz

:: Wyniki

:: I Liga ::

:: Drużyny

:: Tabela

:: Terminarz

:: Wyniki


:: Galerie

:: Wywiady

:: Rankingi


Patronat prasowy
Patronat medialny