..::: ⚽️ Mirex na fali
Dodano: 2023-10-16 22:28:19

Mirex na fali…

⚽️Po drugiej kolejce wyklarowała nam się trójka liderów. O ile zespoły Rohling Suus i Biedronki nie są zaskoczeniem, o tyle Mirex Chorzów jest sporą niespodzianką. Chorzowianie odnieśli drugie zwycięstwo z rzędu. Tym razem pokonali katowickie Wodociągi 4:2 a hattricka ustrzelił Krzysztof Jaworowski.

⚽️ Rohlig Suus rozprawił się z Rodor System zwyciężając 5:1, choć do przerwy był wynik remisowy 1:1.Znakomita końcówka staje się już domeną obrońcy tytułu. Mistrz poprzednich dwóch sezonów zdobywa najwięcej bramek w ostatnich dziesięciu minutach.

⚽️Na trzy do zera z dziennikarzami zagrała Biedronka. Tu jednak scenariusz był zgoła odmienny. Blitzkrieg czerwono- czarnych w pierwszych pięciu minutach ustalił wynik spotkania..

⚽️W pierwszej lidze inauguracyjne niepowodzenie odbiło sobie WKU. Chorzowianie po dynamicznym meczu pokonali SAMEL Squad 6:2.

⚽️ Tą samą drogą podążył Install Zicher. Słaby występ z pierwszej kolejki powetował sobie na Kiep.pl. Nie było łatwo, ale zwycięstwo 6:4 pozwala patrzeć z optymizmem na kolejne starcia.

⚽️Zapraszamy do odwiedzania naszego fb, oraz you tube. Linki dostępne na stronie www.rlb.pl (po lewej stronie ;)