Zapomniałem hasła...

..::: [p]⚽️Trudna przeprawa faworytów
Dodano: 2023-11-16 22:31:52
Avatarek

⚽️W dziewiątej kolejce nie było łatwo faworytom. Rozpoczęło się od spotkania MPGK z Nowoczesnym Chorzowem/ Piotrbudem. Wydawało się że będzie gładko bo na dwie minuty przed końcową syreną Nowoczesny prowadził 6:2. Ostatnie kilkadziesiąt sekund było jednak prawdziwą nawałnicą. Największym jej żywiołem był Krystian Nieć. Snajper MPGK zdobył trzy gole i kto wie co by było dalej gdyby nie gwizdek sędziego oznajmiający koniec meczu. W znakomitej formie jest Sportslaski.pl. Tydzień temu dziennikarze byli bliscy urwania punktów niepokonanemu liderowi, teraz zrobili już robotę w spotkaniu z Biedronką. Wicelider prowadził już 2:0 jednak z biegiem meczu zwycięstwo zaczęło wymykać się z rąk. Bez kompleksów Sport ruszył do odrabiania strat co przyniosło natychmiastowy efekt. Ostatecznie po wymianie ciosów pojedynek zakończył się zasłużonym wynikiem 3:3.

⚽️Rodorowi może nie idzie w tym sezonie, ale pokazał pazury z niepokonanym Rohlig Suus. Obrońca tytułu za sprawą Dawida Gibkiego już w pierwszej minucie zdobył gola, jednak później było walenie głową w mur. Dopiero po około pól godzinie kolejną bramkę dorzucił Marcin Minkus. Zrobiło się niekomfortowo gdy kontaktowego gola zdobył Justyn Sławik. Rodor poszedł za ciosem i ruszył do oblężenia bramki strzeżonej przez Adama Grosa. Nie udało się jednak po raz kolejny znaleźć drogi do siatki, za to sami nadziali się na kontrę. Na sekundy przed końcem błyskawiczny kontratak sfinalizował Sebastian Kądziołka i ustalił wynik na 3:1 dla Rohlig Suus.

⚽️Z walki o podium nie zamierza rezygnować MIREX. Tym razem beniaminek zwyciężył Wodociągi 8:3. W pierwszej połowie Chorzowianie zapewnili sobie bezpieczną przewagę zdobywając pięć bramek. Adam Mania i Dawid Watoła zdobyli po trzy bramki.

⚽️W pierwszej lidze na szczycie tabeli zrobiło się niezwykle ciasno. Po zwycięstwie 8:3 nad Kiep.pl do stawki prowadzących drużyn doskoczył Install Zicher. Zespół dowodzony przez Sebastiana Halenę zgromadził 16 punktów i wraz z WKU, OIRP oraz SAMEL Squad przewodzi stawce.

⚽️W innym meczu OIRP Katowice pokonało Dominopack 13:2. Worek z bramkami rozwiązał się w 12’. W przeciągu siedmiu minut Radcy trafili sześć razy. Cztery bramki zdobył Marcin Kałat a ,,tylko” trzy Jakub Lejżak. Honorowe trafienia Domino były autorstwa Konrada Szymczyka.

⚽️Ostatni mecz kolejki zadecydował że w górę odjechało WKU Chorzów. Mundurowi w meczu na szczycie pokonali SAMEL Squad 8:2. Eksplozję formy miał Robert Liksza. Snajper mundurowych zdobył 4 bramki i w klasyfikacji na króla strzelców wskoczył na drugą pozycję.