..::: Radosny futbol
Dodano: 2024-03-15 13:51:37

⚽️Nie potrafi odpalić Mirex. Czwarty zespół poprzedniego sezonu nie zdobył jeszcze punktu a bilans straconych bramek jest zatrważający. Tym razem Chorzowianie zaprezentowali radosny futbol z Rodor System. Przesunęli cały zespół na połowę przeciwnika pozostawiając olbrzymią przestrzeń za swoimi plecami. To nie mogło dobrze się skończyć... Rodor skutecznie bronił przed atakiem pozycyjnym i wyprowadzał zabójcze kontry. W efekcie mecz zakończył się wynikiem 11:4 i Rodor System wskoczył na pozycję wicelidera.

⚽️W meczu Taurona ze Sportemslaskim.pl mieliśmy brazylijski akcent. Wyrównujące trafienie dla Ciepła zdobył reprezentant firmy pochodzący z Ameryki Południowej. Przy stanie 1:2 trwał napór Taurona i bramka dziennikarzy raz po raz była w opałach. Na kilkadziesiąt sekund przed końcową syreną wyrównującego gola zdobył Charles Da Silva. Szczęśliwy strzelec zapewnił cenny punkt beniaminkowi oraz zapisał się w historii rozgrywek RLB jako pierwszy zawodnik zza oceanu 😉

⚽️Na zapleczu ekstraklasy mundurowi wyrastają na najbardziej chimeryczną drużynę. W zeszłym tygodniu bez walki ulegli OIRP by teraz zagrać koncert z Wodociągami. Motywacja WKU musiała być ekstremalna bo strzelanie za sprawą kapitana Marka Kofina rozpoczęło się już w pierwszych sekundach. Od tego momentu mundurowi zaczęli zdobywać gole w regularnym odstępie a licznik zatrzymał się na jedenastu. Kraniki odpowiedziały tylko trzema trafieniami i z dużym niedosytem zakończyły spotkanie.

⚽️Przewaga uzyskana w pierwszej połowie dała zwycięstwo OIRP Katowice. Radcy od początku ruszyli na przeciwników. Szybko zdobywając prowadzenie nie pozwolili zbliżyć się Efektowi na bliżej niż dwie bramki. Mecz zakończył się wynikiem 6:4 a dla zwycięzców trafiali: Damian Seręga (2), Aleksander Rutkowski (2), Wojciech Biskup i Michał Skrypko. Efekt odpowiedział golami Mariusza Ochmana (2), Marka Sodowskiego i Artura Białasa.

⚽️Nie zwalnia tempa Eblis B&L. Tym razem drużyna beniaminka zwyciężyła Mebel – Glass 7:3 i została samotnym liderem. Pojedynek rozstrzygnął się na początku drugiej połowy kiedy to Eblis zdobył serią cztery bramki. W końcówce zrobiło się nerwowo i sędzia szybko wziął sprawy w swoje ręce pokazując po czerwonym kartoniku graczom obu zespołów.

⚽️Zapraszamy do odwiedzania TIK TOK-a. Konto: RLB_Liga fb: rekreacyjna liga biznesu